www.sudzibas.lv MAXIMA Darbinieku trūkums,tukši plaukti,nenormālas rindas

Maxima - Darbinieku trūkums,tukši plaukti,nenormālas rindas

Šajā, veikalā kopš atvēršanas valda totāls bardaks.Vai tiešām Maximas lielā vadība to neredz?
Nedēļu atpakaļ,tā bija piekdiena,vakarā ap 19,00 biju iegājusi iepirkties.Kā jau parasti,pie abām kasēm nenormālas rindas.Plaukti, tukši,par akcijas precēm vispār nav ko runāt,cenas tik stāv.Akcijas preces praktiski nav,ej vai no rīta,vai vakarā,nav.Par augļiem un dārzeņiem vispār nav ko teikt,kā tādus sapuvušus, var tirgot,un vēl uztaisa šiem sapuvušajiem akciju.Pati strādāju tirdzniecībā jau 20 gadus,bet kaut ko tādu redzēt nenākas bieži.Rodas jautājums,ko dara veikala vadītāja,ja neredz kāds izskatās veikals?Stāvu pie kases rindā.un pienāk vīrietis un jautā kasierei,vai kāda pārdevēja pie desām aiz vitrīnas arī būs.Kasiere atbildēja ,ka sen tur neviena nav,lai ņemot ko gribot,bet viņas tur neiešot. Strādāja ,divas kases,un abas kasieres atteicās,pircējam iedod grillētu vistu.Pircējs protams bija ļoti nepamierināts,un teica,laikam esmu muzejā ienācis,ka tikai paskatīties var:( Šovakar,aizeju jo vajadzēja olas nopirkt,plaukta tikai kādas 4 kastītes un tas pašas sasistas:( Minerālūdeņi,tukšs palukts,un tas ir regulāri,netikai vasarā.Respektīvi ja tev vajag limonāde vai minerālūdens,tad kāp augša,un ņem pati,tā arī darīju,jo pie plaukta bija nolikts,kur var pakāpties,un paņemu pēdējās 2 pudeles.Kase tikai viena strādā ,bet rinda līdz vidum.Tur, kur stāv piens pilns palukts ar tukšām kastēm,bet vecāka kasiere pastaigājās lēnam pa veikalu,un neko neredz, ne kādi plaukti,ne ka rinda nenormāla.ļoti skumji,ka tā strādā veikala vadība.Veikals ,kas varētu strādāt ar ļoti labu peļņu ,lēnam iet uz grunti

P

P pantera1991 03.08.2018

Veikals, atrodas Rīga Dzirciema iela 51

Man ir tikai viens jautājums, vai kāds sevi cienošs cilvēks, vispār būtu ar mieru strādāt veikalā, kurā pastāvīgi trūkst darbinieku un vienam cilvēkam nākas darīt 10 darbus vienā reizē par smieklīgi zemu atalgojumu un pretīgu vadības attieksmi?
Piesakieties darbā!