www.sudzibas.lv MAXIMA Darba apstakli ir neciesami

Maxima - Darba apstakli ir neciesami

Esmu maksimas darbinieks un man japiekrit tam, ka seit darba apstakli ir neciesami. Par tiem soda veidiem, ta ir!, par katru, it ka, parkapumu no algas 20Ls nost... Algu veikala vaditajs pastavigi sarekinajis nepareizi. Stradaju reali 13 stundas diena, bet maksa tikai par 11... tikko vaditajam uzdod kadu jautajumu par darbu un samaksu, atbilde ir - tinieties citur, rakstat atlugumu, ja kkas nepatik. Vel ir loti nepatikami, ka tiesi vadosie darbinieki veikala nak uz darbu neizgulejusies un paģiraini, daudzreiz vadosie no regiona visi kopa likusi vala, svinejusi savas algas, un tad tik sakas, krievu valoda visaugstakie lamu vardi un darbinieku genocids un, ja tu patrapisies vinjiem cela, tad tik turies. Vecakie kasieri ari tiesi ta pat, pec jautras nakts ieradusies darba ievies kludas savos dokumentu juklos - viniem par to sods, tad vini savu naudu censas atgut apkrapjot kasierus. Kas tad tur, uztaisit kasierim kase kadu nieka 20 vai 10 vai 5 Ls iztrukumu, vini tak izmanto momentu, kad kasieris aiznemts vai krame plauktus. Ja kads jautas, ko dariji pie tas kases - mainas naudu ieliku...!
Ja, sievietes ari saja uznemuma netiek, , taupitas, , - smagumu cilasana, palesu un precu krausana tiek vienigi vinam. Pat normalas miesas buves virietim butu loti smagi pacelt pilnas piena, desu, bananu vai konservu kastes.
Un vel, maxima velas atsijat darbiniekus, krizes del, un tad tikai turies, jo tev piespiedis rakstit atlugumu pasam, ja ne, atradis simtiem parkapumu, lai tevi atlaistu bez kompensacijas izmaksas. Bet nav jau izveles, jacies jau vien ir!!!

E Es 11.03.2009

Tas tagad ir tas trakākais, ka lielā bezdarba dēļ darba devēji pret saviem darbiniekiem izturas neciešami, jo viņi zin, ka vieta jau tukša nepaliks...

E es 11.03.2009

ir tāda iestāde, saucas Darba Inspekcija. ir arī tiesa.
nemaz nerunājot par "bez tabu" un "tautas balss".

E Es 11.03.2009

It kā jau jā, bet ejot uz tiem cilvēks riskē zaudēt darbu, un tagad katrs cenšas noturēties savā darba vietā. Ok - uzreiz viņu neatlaidīs, atlaidīs pēc kāda laika, kad viss būs pieklusis. Jebkurā gadījumā ziņojot par savu darba devēju darbinieks ātri vien iekļūs viņu "melnajā sarakstā".

N neitraalaa 11.03.2009

Bet ja paši darbinieki neko nedarīs, tad situācija pat no sevis neatrisināsies. Varat tak savākties vairāki, kuri ir galvenie cietēji un vērsieities pēc palīdzības. Cik ilgi cietīsies pazemojumus?

. ....kl 11.03.2009

Maximā tāda arodbiedrība ir?

A atrisini 11.03.2009

Naac straadaat www.atrisini.lv par tirdznieciibas menedzheri un sanjem neierobezhoti lielu algu, kas buus atkariiga no Taviem rezultaatiem.
Raksti [slēpt]@atrisini.lv

I INETKA 12.03.2009

Tagad laiki grūti, bet neticu, ka veikala vadītājs(-a) rēķina algu un ka bez kasiera ziņas kāds cits šiverē pa kasi.

B baiba 19.03.2009

Iki ari izturas tiesi tapa ka maxima..

A andre 19.03.2009

Lielāko ties var piekrist šim rakstam-par tiem sodiem tā ir.Darba stundas jau tagad samazinātas līdz minimumam, dažmēnes pat kalendārā norma nesanāk.
Par tiem rautiem gan neesmu neko manījis.
Arodbiedrība, šķiet, Maximā nav, bet ir tak LATVIJAS TIRDZNIECĪBAS DARBINIEKU ARODBIEDRĪBA, kas atrodas Rīgā, Vaļņu ielā 32, 503 un 504 telpā. LV 1050

tel. 67211523 vai 29432529
E-pasts [slēpt]@inbox.lv

Šo informāciju atradu internetā, tā ka laipni lūgti izmantot.
Palīdzību var lūgt arī neesot LTDA biedram.

O Olga 29.03.2009

Viņiem tapat nav kam stradāt un vel taisās saisinat štatu!!Vienmēratnākot pat uz lielo maximu kopā tur ir 10 kases, bet stradā tikai 4, vienmēr rindas, nepareizas cenas...ja par par to viņi nevar parupēties...vecakas pārdevējas ne tikai krapjas bet arī attieksme pret kasierem nav nekādas!!!Baro ar visadiem sūdiem..veciem produktiem norakstītiem...uz tualeti aiziet gribi, jāludz līdz tam brīdim kamēr nepiečurāsi bikses!!Un kāds grafiks...ērtāk ir palikt tur gulet pa nakti nekā mājas braukt, jo jēgas nav nekādas!!Alga vel mazāka nekā Rimi...

V viesturs 28.04.2009

Es pilnībā atbalstu iepriekšējos komentārus esmu maximā strādajis un zinu kāda tur attieksme pret darbiniekiem.

S smaida 20.10.2009

Arī man piekritusi tā"''laime" strādāt apkalpošanas sfērā . Tirdzniecībā strādāt tas vispār ir murgs . Tāpēc jau, kad nebija krīzes, veikalos vienmēr trūka darbinieku . A tagad lielīgi paliek .Derētu padomāt, ka krīze reiz beigsies, un tad tiešām aizies visi sakarīgākie darbinieki, un priekšniekiem un klientiem nebūs daudz nepaliks, ko terorizēt .

M Marina 10.02.2010

uzspridzinat vajag to MAXIMU, nostradajusi tur 3 diena, domaju busu beigta darbs sakas 7 no rita un beidzas 23...nelaiz kamer napadari visu lidz galam...attieksme nekada...par katru kludu sods...kur skatas valsts viri, sen jau vajadzeja parbaudit tos blezus

S sabine 16.02.2010

Ne tikai Maximas tāda situācija...Firmas Madara 89, veikalu ''top"' tiklos nav labāk...Darbā jābūt 7.30-22., no tā tiek izrēķinātas 1.5st(tējas pauze+pusdienaslaiks), tātad maksā par 12.5st, To ka nākam 0.5st agrāk.un paliekam vismaz 0.5st ilgāk, jo jāmazgā veikals(par ko nemaksā), neviens protams neredz:)Svētku dienas mēs maksājam paši sev(uz katru veik.savs algas fonds, kuru nedrīkst pārsniegt').tādēl, arī svētku dienas tiek maksātas no šīs "veikala krājkasītes"Tas nozīmē, ja man nebija svētku dienā jāstrādā, tad no manas algas paņems.lai samaksātu kolēģei, kurai tika tas prieks strādāt svētku dienā:(Tādēļ janvāra mēnesi, saņemot algu par decembri meitenes raudāja, jo sanāca, strādā vairāk, saņem mazāk...Kaut peļņa nebija no sliktākajām...Un attieksme-nepatīk...ej..."(Tajā pašā laikā pats saimnieks ceļ jaunus veikalus, ceptuves...uz kā sviedriem???Uz mūsējiem!!!.Samazina cilvekus, samazina algas, bet Tev jāpaspēj padarīt visu...pienest plauktus, izmazgāt, apkalpot pircējus, smaidīt, but laipnai.pieklājīgai...nevari...ej, būs citi kas strādā...:( Inventarizācijas jāveic pašām, pēc veikal slēgšanas, pa nakti, par ko protams ari neviens nemaksā...mājas pārnāc, paguli pāris st., un atkal uz darbu...lidz 22.00 vakarā..par minimālo algu...nepatīk...ej...MURGS!!!

M Marina 18.02.2010

ja diemžēl...ta notiek mūsu valsti...tapec ka cilveki kluse netai streikus...jo baidas katrs par savu darba vietu...es pilnigi saprotu cilvekus...bet jo vairak un vairak parliecinajos ka jataisa vel 13 janvari notikuso..vai nu franchu revoluciju...uz domu laukuma jakarina vlsts virus untadus darba devejus, un lai karajas tur sutkam lai citi baiditos...varbut tad mums bus kartiiba...

T TiesibSargs 18.02.2010

Piezvani uz galveno ofisu, kad kāds(-a) priekšnieks(-ce) ierodas paģiraina vai arī nosūti anonīmu UZ GALVENO OFISU vēstuli.Un netrako - neizrādi savas emocijas, bet rīkojies tā, lai uz tevi kristu vismazākās aizdomas!
un vispār ir kriminālsodāma tāda rīcība, ā darbinieka izsekošana ar mērķi atlaist no darba!

Kā arī līmējiet cenas zemākas un lai radinieki, kā arī draugi, lai nāk pērk produktu lētāk nekā reālā cena. utt.

Ar tādiem negodīgiem darba decvējiem ir JĀMĀK CĪNĪTIES PA KLUSO!!!

C cabulite 15.03.2010

es arī esu strādājusi maximā. Naudas sodu lika ari pat tad ja trūka cenu zīme, maksāt vajadzēja arī tad ja augļiem ir divi kodi un viens ir mīnusā un otrs plusā tad to mīnusu vajadzēja samaksāt. Ir cigaretes ar vairākiem kodiem, tās kuras ir mīnusā bija jāsamaksā, plusi nevienu neinteresēja. Ja nepaspēji pārdod preci kurai tūlīt beidzās termiņš, tad jāpērk pašai un summa jāpareizina ar 10. Un kam to var pateikt, nevienam, kaut kas nepatīk vari iet prom.

M Maxima 07.09.2010

Par Maximu te viss rakstītais 100% pareizi, bet ko tas līdz, jo tas viss turpinās gadiem un Maxima taču strādā pēc devīzes PAR VISU PADOMĀTS!
Arodbiedrība Ir nodibināta Maximas darbiniekiem, tā ka variet griezties pēc palīdzības Vaļņu ielā tirdzniecības darbinieku arodbiedrībā, kur jūs ļoti laipni uzklausīs un palīdzēs atrisināt problēmu, ieskaitot aizstāvību tiesā, ja tāda būtu vajadzīga.
Par katru Darba likuma pārkāpumu (morāla aizskaršana, stundu pārstrāde, sodi par nepatiesu pārkāpumu, iemesla meklēšana un radīšana darbinieka atlaišanai utt) vajadzētu ziņot Darba inspekcijai un, kad pietiekoši swavāktos to sūdzību, tad VARBŪT kaut kas sāktu kustēt uz priekšu.
Strādājošajiem MAXIMAS veikalos -IZTURĪBU!

L liepina 21.12.2011

aantistreee Tu ir idiots