I indulis12 24.11.2012

sveiki, smīkņa! cik tad var kļūdīties. maxima veikalos tas ir regulāri! tik tiešām vajag domāt sākt beidzot ar galvām -prātu tiem, kas raksta šīs cenu zīmes un arī tiem, kuri viņas izliek tirdzniecibas zālē pircēju zināšanai. bet te sanāk, ka īsti nav saprotams cik tad patiesība maksā šis 1litrs eļļas: 99 santīmi litrā vai 990.00 ls litrā. un es jau nerakstu cenu zīmes maxima veikaliem. tā ka jūs netrāpījāt pareizajā virzienā.

Ausainītis 24.11.2012

Tāds jēdziens, kā loģiskā domāšana, gan laikam jums ir svešs!

I indulis12 25.11.2012

kur ir teikts, ka es pieņemu to, ka šī eļļa maksā 990.00 ls litrā?!. tās ir tikai jūsu domas, ka es pieņemu ka šī eļļa maksā 990.00 ls litrā. ja es to būtu pieņēmis tad šeit nemaz nebūtu šis mans raksts un jūsu komentāri, kuros jūs ķeraties kā slīcējs pie salmiņa . tik tiešām jēdziens kā loģiskā domāšana jums ir svešs nevis man. domājot loģiski pats par sevi saprotams, ka šī eļļa nevar maksāt 990.00 ls litrā un tāpec ir šis raksts un bildē iemūžināta šī cenu zīme.

N Newww 26.11.2012

laikam jāatlaiž no darba visas sievietes, kura pelna 200 ls mēnesī! Indulis, man ļoti interesē, kādu darbu pilda tādi cilvēki kā jūs?