www.sudzibas.lv MAXIMA Cenu neatbilstība

Maxima - Cenu neatbilstība

Vakar pirku FRI kartupelus- uz akcijas cenas lapas cena 0, 73, kasē izsit 1, 26! es prasu, kas par lietu- kasiere krieviski atbild, ka vinjai vis [slēpt]@#$%^, lai meklēju pati preci ar svitrkodu, tam bushot atlaide. Viņa nemeklēs, vadītājas veikalā nav.
Pretīgs veikals- Maksima Viestura prospektā.
Nu lai pashi rij savus frii!

J

I Ilze 14.01.2009

arī es jūrmalā, pie lielupes tilta, maximā esmu manijus, sliktu attieksmi no kasieres, viena tantiņa gribēja uzzināt, cik maksā salvetes, acīmredzot cena nav bijusi klāt, kasiere izlikās nezirdam. nobrīnijos, k''a var būt tāda attieksme.

I Inkognito 14.01.2009

ja maksā 200 latus un no tīem 50 jāatdot, tad var būt. kā maksā, tā strādā.. bēdīgi, bet fakts

I ivo 14.01.2009

tā maxima ir briesmiga. es tur neeju, labak braucu uz Vecmilgravi vai centru.

Mamma 14.01.2009

es tur vienreiz biju, vairak nekad neiesu, pardevejas nelaipnas nopirkt nav ko un vispar veikala baiga nekartiba.