Maxima - cenas

Vakar vakara iegriezoties Deglava ielas Maxima nezin kapec gandriz ne uz viena apgerba un somas nevareju saskatit ne vienu cenu. Kapec tad televizijas reklama tiek skandinats ka ar cenam Maxima veikalos beidzot viss ir kartiba, ja cenas vel joprojam ir jaizzile pasiem pircejiem? Jautajot veikala sastaptajam pardevejam kapec nav cenu, visas ka viena ka vienmer raustija plecus!

Z zeltite! 20.05.2008

bet pardevejas to nevar zinat, tas darbs ir menegerem!!cilveki kas strada maxim ir jamil!

E es... 22.07.2008

prieksh tam ir info centrs un skeneris kur parbauda cenas... un pardeveejiem i8r katram sava nodala pa ko atbild... viens pardevejs nezina par otra pardeveja nodalju...

A Anita 04.08.2008

Pirmkārt, Maximā nestrādā neviens skeneris un otrkārt ar katru lupatu uz info centru arī neskriesi!

V v 04.08.2008

VIENKĀRŠI JĀIET TUR, KUR IR CENA REDZAMA :)