Maxima - cenas

01.11.2012.
Kārtējo reizi maizītēm vakarā letē ir cenas ar atlaidi, konkrēti mazās ciabatta pa 4 santīmi. Kasē iesita pa 10 santīmiem. Attaisnojums: "mums elektrība bija pazudusi".

L latvijas-blond 30.12.2014

Šodien Maximā uz Vienības gatves 113 iegādājos divus iepakojumus tualetes papīra, jo bija laba atlaide. Zeva, 12 ruļļi par 2.75 Eur. Atbraucot mājās un pārskatot čeku redzu, ka no manis ir iekasēts par 2 iepakojumiem 9.58, respektīvi 4.79 par iepakojumu. Ņēmu abus iepakojumus vienā vietā, bet izrādījās, ka uz viena no iepakojumiem ir mazliet cits nosaukums un kasiere noskenēja vienu un pareizināja ar 2. Rezultātā es samaksāju dubultā. Es uz vietas salīdzināju preces kodu ar norādīto akcijā - viss sakrita. Tikai, redz, neiedomājos, ka vienā vietā varētu būt cita līdzīga prece.

Nu rīt jau nebraukšu vēlreiz, lai meklētu taisnību. Tagad būšu gudrāka un pārbaudīšu čeku uz vietas.