www.sudzibas.lv MAXIMA Cena neatbilst patiesībai

Maxima - Cena neatbilst patiesībai

Labdien!
Pirku veikalā Maxima zeķes ar cenrādi 0.69, bet kasē man liek maksāt 0.79.Prasu-kāpēc tāda starpība un, ja cena neatbilst patiesībai, tad vajag cenu nomainīt.Man atbildēja-nevēlaties-nepērciet!
Kas tad maksā nepareizas cenas starpību?
Nu pēc šīs kasieres atbildes sanāk, ka pircējs.Es tam nepiekrītu un zinu, ka tā nav vismaz citos veikalos, tāpēc gaidu atbildi.

Koordinātes:Veikals Maxima, Saharova iela21
kasiere :Tatjana Bikovska
čeka nr:968408, 22.februāris 2009 gads, pl. 11:06
prece :vīr.zeķes kods 4 750160 801226

P.S.Vecākā pārdevēja turpat uz vietas pārlaboja cenu ar pildspalvu uz 0.79, bet plauktā palika vēl trīs pāri ar cenu 0.69

K Kristya. 22.02.2009

yūūū, manējā maxima.

. ....kl 22.02.2009

Andrejs Deksnis nēsā zeķubikses?!??!?!?!!?!?

A andrejs 23.02.2009

vai tad vīriešu zeķes tagad dēvē par zeķubiksēm?Tas man jaunums.

P pieredzējusī 23.02.2009

jā maximā šādas lietas gadās bieži. arī par pārdevējas atbildi nebrīnos, viņām vispār nav nekādu prasmju apkalpot klientus, ko grib to saka. es protams saprotu arī to, ka cenas mainās visu laiku, ka preces ir daudz un veikals liels un darba daudz utt., bet nu pārdevēju attieksme ir briesmīga!

A Anastasija 24.02.2009

Uz zeķem cena drukāta 2008.gada, bet pēc Jaungada cena nomainija - kurš tev visu krāvu pārlabos bez papildus samaksas. tāpēc tā ari gadas.

O Olga 29.03.2009

Vienmēr kad pērku kaut ko, paskatos uz cenu, nosaukumu, līdz kuram datumam akcija vai vel kaut ko, bet katra iepirkšanas reizē kaut kas nesakrīt un tad rodas man jautājumi, kasierej problemas...jaatgriež, japieraksta, jāpiezvana un t.t

S sanny 24.08.2009

Viņi arī ir tikai cilvēki un nepaspēj to visu izdarīt! Bet principā par šādu cenu neatbilstību ir liels sods!