Maxima

tizla marketinga kampanja - cenas preceem veikalaa ir noteiktas ar atlaideem ljoti jaukas, bet pie kases jau vairaakas reizes ir naacies izbriiniities par patieso preces cenu BEZ ATLAIDES. Pirmaja reizee domaaju ka pati kljuudiijos, otrajaa paarliecinaajos ka MAXIMA ssmaucas, un tagad arii redzu citu cilveeku liidziigas atsauksmes, vairs neveejos iepirkties ssajaa veikalaa.

S Sasha 29.09.2003

pravilno i ne xodi odnim durakom men6e budet:)

E Ene 13.10.2003

Nuuu, Maximā iepērkos katru dienu, jau 4 mēnešus!!MAN TĀ NAV GADĪJIES!!!!! VOT ;)

M minchux 13.10.2003

man mamma ar par to katru reizi saka... baigie shmauceklji!

V valentina 24.01.2004

vibrala v maxime trenazher, on stoil 185 no tam visela tablichka so skidkoj - 140 latov. Ja sprosila prodavca -on skidku podtverdil! Ja skazalal chto beru! Mne pozvali rabochego - trenazher snjali s vitrini, razobrali, prihodim k kasse, govorjat skidok net!!! Ja konechno otkazaloas' pokupat'!! Tak oni potom eshe vozmushalis' - chto oni ego razvintili - a teper' im sobirat' nado. Koroche oshushenija - otvratitel'nie ostalis'.

Z zurkulens 28.03.2007

taa kaa straadaajublakus maksimas kaseem-katru dieu suudzas pirceeji par to,ka cena ir viea a pie kases cita-un kasieres viekaarsi aizsuuta visus paars maajas taalaak...plus veel iipasi vecus cilveekus,kuri maz ko var izdariit... ja pirceeji grib paaakt savu,tad tiek pasaukts apsargs (onka ap 50)..un vish viekaarsi izlamaa pesionaarus,ko traucee kasiereem straadaat!!! viekaarsi man zeel to cilveeku...pretiiga attieksme pret pirceejiem :(:(:(