Maxima

Plavniekos. jau vairakkkaart jautaajot ko kur atrasts sievietes uz mani skatiijaas ar lielaam aciim, saakotneeji domaaju, ka maksima izpaliidz kaadam trako namam, bet veelaak sapratu, ka lielaakaa dalja darbinieku nesaprot latvieshu valodu. veicu eksperimentu, un NEVIENA nerunaaja latviski, pat ja 2 tikai saprata. KUR MEES DZIIVOJAM?

I

J Janis 18.10.2003

Saprotams

N nenojuugusies 17.11.2003

bljaaa juus abi divi idioti esat! [pashus juus vaig uz sibiiriju brum brum un prom aa atvainojos, bet pirms tam kaartiibi ar dzelonjdraati izdraazt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

X x 10.11.2004

Pilniiga taisniiba!!! Maxima ar saviem krieviem zajebala

I I 03.02.2006

A ctho vi xotite :) Latishi xren poidut rabotatj tuda, vot i ne govorjat v Maxime na lat.

A A 13.01.2007

???????.... soglasen na 100%

K krievi ir stulbi 08.04.2008

Vajag pasūdzēties VALSTS VALODAS CENTRAM vai kaut kā tamlīdzīgam, tie uzreiz uzliek sodu par valsts valodas nezināšanu, jo strādājot veikalā tā jāprot! Pie tam sods nav mazs. Bet labāk būtu tāds likums ka katram latvietim obligāti jānošauj vismaz viens krievs!

A Anna 23.04.2008

Lauķi, nevajag ar vardarbību, jo tā nošautā māte raudās tāpat kā tavējā, jo tas otrs vairs nemodīsies, bet tu sēdēsi cietumā.Kāds labums no tā?Labāk iemāci tam krievam latviski, bet ar labu.
Nu nav jau tik traki, es strādāju MAXIMĀ un esmu latviete un, ja mana kolēģe vēlas mācīties latviski, es ar viņu runāju TIKAI latviski.

L labspuika 30.05.2008

Es esmu krievs, bet sabiedrībā ar latviešiem runāju latviski, jo saprotu, ka dzīvoju Latvijā un es cienu šo valsti, jo tā valsts ir mana dzimtene)) ;( :) (daudz lirikas). Nevajag nekādu vardarbību, es arī nevienmēr piekrītu tiem kuri ignorē latviešu valodu, tā darīt nepareizi. Bet dažreiz bēdīgi kad kādi latvieši ņirgājas par citu tautību, tā nedrīkst, nevienam nav tiesību aiskart cittautieša tautisko piederību! Dzīvosim ka cilvēki, dzīvosim nakotnei, pietiek skraidīt pa pagātni, kopā uzcelsim jaunu valsti, ar kuru leposisimies!!!

C Cālene 08.07.2008

Jā, bet latvietis līdzīgā darbā bez krievu valodas zināšnām nevar iestāties.

L lenchik 08.07.2008

kungi-latishi kogda sneg v sibirj pojedete ubiratj(a eto budet skoro) lūdzu runasiet tur tikai latviski, lai ne viena krievu cūka nevar saprast par jusu jauku dzīve!!!

A Anita 08.07.2008

Ne odin narmalnij latiw nwpojdot tuda rabotat vot i neudevlajtes cto tam 60% deshovaja rab sila s D-pilsa i takih gorodov, poskoku maxima obshagu predlogaet tak zzhe kak nelda. Ceta ja ne razu nezame4ala cto v SKY ili STOCKMANN neponili bi na latiwkom ili ruskom.

K krista 17.07.2008

Saksim ar to, ka ja parbaudis valodas zinasanas un tiesam atlaidis cilvekus, kas tur stradas? Varesiet vel vairak lamaties par garam rindam pie kasem un letem. Pajautajiet sev, vai iesiet tur stradat ar savam latv.val. zinasanam vai meklesiet labako vietu?
Cita lieta-apkalposana...Tur viniem tiesam ir jadoma.

M Missperson 01.03.2009

Esmu LAti6 kā saka, bet dzīvoju kRievu -gan latviešu ģimenĒ, mana draudzene ir krieviete, bet tas nemaina lietas būtību Labāku ģimeni es pat nevaru vēlēties(sapRotu krievu val 100 bet runāšana 80% es vēl praktizējos).. protams, ka katrai tautai ir izteiktas mentalitātes pazīmes .piem.,

ja Krievs tiek lAbā vietā strādāt ..tad pēc kāda laika tur jau strādā visi radi, draugi un t.t. jo viņi turas kopĀ !(subjektīvs viedoklis)

kad latvietis tiek strādĀt un tiek pie labas maizes ...TiCI tU man viņam nav vēlēšanās, lai tu arī strādā ar viņu, jo ja nu sāksi ēst viņa maizi pārādās ŽĪdisms(ne vienmēr.protams -varat arī nepiekrist bet tĀ vismaz ir mana rūgtā dzīves pieredze)

Vakar pieņēmu pasūtījumu no diviem kriev.taut. pĀriem..:D . parasti ja uzrunā angliski tad arī atbildu, ja krieviski tad protams atbildu krieviski man tas nesagādā problĒmas.. Bet vakar mapi čākarēJa 20 min jo nu mūslaikos cilvēki ir izvēlīgi es neko nesaku pats citreiz esmu prasīgs :D ..bet tad atbildot pĀrteicos un pRotams tas uzreiz izsauca smīkņāšanu.. Tad sakot miķ -mazgāt krieviski saka šķiraķ ...biju uztraucies domāju ka nozīme viena panesās tāda rĒka. PSC .RIKTīgi sadUSmojos bļe KRETĪNI vnk TAD ATBILDĒJU atbildot latviski un apstāstost nosacījumus kā arī izcenojumus ...viņi apdiršas jo nepusplēsta vārda nesaprata ..aiz katra vārda sāka prasīt eta ķipa što iekārtne .. ... KretĪNI par citiem smieties ..bET paši pajoli .. psc :D labĀkie comenti ...

M Mia 01.09.2011

žēl, ka tajā dienā nestrādāju, es saprotu un runāju latviski