Maxima

Biezpiena sieriņiem Valmieras Maximā vajadzētu uzlikt 18. g vecuma ierobežojumu un brīdinājumu "Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai". Šodien nopirku 3 biezpiena sieriņus un 2 no tiem bija sarūguši. Apēdot viņus vairs nevarēju nostāvēt kājās jo biju manāmi iereibis. Paskatījos uz derīguma termiņiem un es domāju, ka 2006 gadā nevajadzētu tirgot 2005. gadā ražotus sieriņus. Pats trakākais, ka šādi esmu iegrābies jau kuro reizi!

N nuucha 04.12.2006

nē nu šitais ierullē! apreibt no sieriņiem? :D kaut ko tādu pirmo reizi dzirdu!

S santa 20.01.2007

:D:D:D tad jau sierinjiem jaauzliek akciies nodolkis... un to peec 22:00 paardot nedrixt... :DD

H hmmm 19.03.2010

ko pīpēji? Nevar apreibt no sieriņiem. Neticās arī par to derīguma termiņu. Nekad neesmu nevienā lielveikalā saskāries ar sen iztecējušu termiņu.

A andris 11.11.2011

Visbizak piena produkti ir ar realizacijas termina beigam.
Maxima smird.