Maxima

16.09.2006. Ka parasti devos uz Maximas Sauliti pie centrala tirgus iepirkties.No nakot veikala,ir redzama standarta aina-garum gara rinda un tikai viena kase strada.Bet tani pasha laika vecaka kasiere klist pa veikala otro stavu,ta vieta lai organizetu darbu pie kasem. Varbut tas ir Maximas veikalu tikla jaunais apkalposhanas stils.Tapat ka daudzi citi pirceji esmu ljoti neapmierinats ar doto servisu.

C Capiks 26.10.2006

Nu ja Tev nepatīk serviss, kas tad Tev liedz iet uz citu veikalu?:))) Kas Tevi aiz rokas kāds velk tieši šajā veikalā nākt? Ņem savas pleznas pār pleciem un teci vien uz citiem marketiem, kur Tev visi klanīsies un varbūt arī pakaļu bočos:))) Ha!:)))

T Teks 29.06.2008

Maximas darbinieki pavisam kaunu pazaudējuši!
Vairāk vajag rakstīt sūdzības!
Varbūt tās izlasīs arī priekšniecība un sados darbiniekiem pa ausīm.

Gribētu pateikt tiem kas ir vienās domās ar Capiku
Varbūt arī veikalā darba apstākļi ir riebīgi un priekšniecība ir vienkārši neciešama, bet tas nedod tiesības darbiniekiem pret klientiem izturēties rupji.Tieši darbinieki ja viņiem nepatīk darbs var iet vienu māju tālāk.
Starp citu ez zinu vienu jaunu puisi kas strādā par kasieri Maximā (vai tiešam citu darbu atrast nevarēja)
un viņš ari mīl lietot teicienu "nepatīk ejiet iepirkties citur"
Tā vien niez nofilmēt to mobilajā telefonā un parādīt veikala menedžerim vai ievietot internetā. Par tādiem vārdiem es savu darbinieku atlaistu uz vietas. Kam vajag darbinieks kas aizbaida potenciālos klientus.

B balons 29.06.2008

Man agrāk ir nācies strādāt par pārdevēju.Darbs ir smags un nepateicīgs, priekšniecības attieksme uzpūtīga;pircēji visādi, alga niecīga.Mani novērojumi ir : jo mazāk maksā darbadevējs, jo sliktāka apkalpošana(gadās izņēmumi), vienaldzība, pat dusmas, jo - nav jau par ko censties.Vainīgi tie, kuri maz maksā saviem darbiniekiem.