Maxima

V MAXIME,cto na Slokas 115 otnosenie prodavcov k pokupatelam zelaet lucsego.Stoju ja znacit v o4eredi iz 10-i 4elovek.Prodavwica obsluzila odnogo,zakrila kassu i ushla.JA vozmutilas,a ej viditeli otojti nado.Skazala kass mnogo,idite v druguju.Mnogo,ja ne sporu,no est li tam prodavci?Rabotaet 4 kassi.Poshla v druguju,tam toze ocered ni konca,ni kraja!Prodavwica ne znaet daze gde kod na tovare!Poka polcem ne tknesh,tolku ne budet.Da ewe takie hamki rabotajut!Vot i hodi v magazin za pokupkami,vse nastroenie isportat!

J Jura 02.11.2004

Derjmovoje otnoshenie k KLIENTAM!!!!!!!!

I iezis 17.10.2008

Pamēģini pastrādā to darbu pie kases + bez iespējas aiziet uz WC, piemēram, un tad vozmuščaisja.

K kadastarpiba 17.10.2008

Iezis 17-10-2008, vai tapec jabut asiem pret pircejiem, kuri strada ne vieglaku darbu par sedesanu kasee?? Tipa baigais attaisnojums? Ja nepatik kasee darbs, ej citur strada. kapec cilvekam pec garas stresainas darba dienas jaklausas IDIOTISMUS no kasieriem Maxima veikalaa??

K kadastarpiba 17.10.2008

Protams, ka uz WC vajaga aiziet... Bet ne reti cilvekiem jaklausas idiotiskas lietas no Maxima pardevejiem un te ar gruto darbu pie kasem nevar attaisnoties.