www.sudzibas.lv MAXIMA BUDJTE VNIMATELJNI NA KASE

Maxima - BUDJTE VNIMATELJNI NA KASE

Sme6noj i glupij slu4aj, odna i taze prodav6ica, v pervij raz ne dodala 10 san, sda4i, ni4ego ne skazali u6li, pri6li vo vtoroj raz i slu4ajno k nej ze na kasu popali, i tut ne dadaet 20 san, kogda skazali ... srazu dostala iz kasi, kone4no glupo rugatsa iz-za takoj melo4i, no babulek zalko, budjte vnimateljni !!!

N

D Daiga 03.06.2008

Tas notika 30.maijā Deglava ielas Maximā.
Tagad Maximā ir ierīkotas ātrās apkalpošanas kases...līdz pieciem pirkumiem. Tad iesēdiniet tur kasieri, kas ārti strādā. Blakus kasēs, kur rati bija piekrauti pilni strādāja ātrāk, nekā ātrās apkalpošanas kase. Man priekšā bija trīs cilvēki. Kasiere kamēr apkalpoja vienu pircēju, tikmēr 2-3 reizes dzēra minerāli. Nevis tā atri no glāzes, bet lēnām-nesteidzoties atskrūvēja vāciņu, iemalkoja, aizskrūvēja, tad pagaidīja, kamēr tas viss noiet lejā un tad pievērsa uzmanību pircējiem. Tad pie viņas pienāca Maximas darbiniece ... papļāpāja. Bet es ar savu saldējumu stāvēju un gaidīju...

T toony 15.08.2008

Vajag saukt menedžeri un lamāties.

L Lenocka 18.08.2008

Maxima uz Lidoņu ielas ir viena kasiere(vārdu nezinu)bet pēc skata vina vienmēr izskatās ar kaut ko neapmierināta.Ne vienu vien reizi esmu pati uzrāvusies ka viņa izdidot atlikumu kļūdās par 10-20 santīmiem.Piekrītu negribās jau lamāties-bet pasakot ka pietrūks viņa neapmierināti paņem no kases nepietiekošo summu un iemet trauciņā.Vienmēr savu vīru brīdinu-skaiti naudu neatejot no kases-itsevišķī kad uz kases strādā tā neapmierinātā kasiere.Pati esmu kasiere-strādāju savu laik Neldā-jā visiem mums ir savas problēmas-bet ticiet man nez kāpēc es mācēju atstāt tās darbinieku ģērbtuvē un pie kases sēzties lieliskajā garastāvoklī.Pie manas kases vienmēr bija daudz cilvēku un vienmēr vieni un tie paši.Pati tagad iepērkos taja Neldā kur kādreiz strādāju-un redzu jau pie kā es varu iet pie kā nē.pēc sejas izteiksmes jau redzi vai būsi apriets no galvas līdz kājām.Jā algas ne Neldā ne Maximā nav diezko lielas un ne arī attieksme pret personālu nav no tām labākajām, bet tas neļauj kasierēm un citam personālam slikti attiekties pret pircēju.Atceraties ka kā vai tā bet pircējam vienmēr ir taisnība!!!

J Jana 01.12.2008

V4era v Maksime na Sharova 3a, mama pokupla pokupki i primerno znala summu pkolo 10ls...v konce polu4ilos 24ls...kasirwa Oksana probila ej kakoj to keks za 24ls...Potom dolgo izvenjajas, skazala, 4to vidimo sboj v sistemi!!!Bud'te vnimatel'ni i vsegda sledite, 4to probivajut Vam na kasse!!!

L Laima 07.12.2008

Pati straadaaju par paardeveeju, diemzeel arii es kluudos, bet pirceejam tak jaaseko liidz nevis jaadusmojas rinda gara, paardeveeja nepasmaidiija utt., bet varbuut mees nesmaidaam, jo gribam paeest, vai aiziet uz to pasu tualeti, vai zobs noluzts vai veel labaak meeginam neapvemties no juusu smarzaam, ko daudzas un daudzi nemaak lietot ar meeru!!!

J jānis 11.02.2009

Apvemties var no smakas ieejot maximā.Kasieres lūpas uzmālējušas, tipa kļūdās visu laiku.Viena daļa šmauc, otra tiešām ir analfabētu bars.Ja pārdevējai ir jāieskaidro, ka 1kg ir 1000g., nevis 100g., tad jājautā-kurā izgāztuvē vervēti darbinieki?Fui, fui, fui!

S Sofija 30.05.2011

ja boldeju chto vi tut pishete, rabotaju kassirom v maxime 3 goda i ne pozvaljala vzjat lishnego santima a esli ostavljajut, to kidaju v jashik dlja pozhertvovanija, a kakie bezsovesnie pokupatili, na dnjah peredala 20 ls i ni kto ne soizvolil vernutj, narod eto ne 20 santim, ja ne poverju chto ne zametili lishnuju dvacatku...imejte sovest POKUPATELI, kassiri budte bditelnej !!!