www.sudzibas.lv MAXIMA Bojāti produkti, serviss

Maxima - Bojāti produkti, serviss

Atnācu paša rīta 8.30 gribēju paņemt plūmju tomātus, pilnība mīksti un uz dažiem bija pelējums, paprika arī izskatījās nomirusi, šampinjoni iepakojuma pilnīgi pa galam! Ja zinātu ka var pievienot foto nobildētu! Gaļas plaukti vistas izvēles nau. Atnācu pie kases 8.50 (piefiksēju laiku, jo steidzos uz transportu 9.00) blakus stāvēja maximas darbiniece pajautāju viņaj vai kāds nāks uz kasi …. Mani pasūtīja pie pašapkalpošanās kases, kur rinda jau bija, ļoti daudz cilvēku gados! Nezin ka rīkoties ar pašapkalpošanās kasēm! Pēc tam 1 kase atveras, un darbinieces bez steigas Saka strādāt un tajā paša laika pļāpāt viens ar otru, un strādājot pārbauda savas darba stundas ( ( (pareizi viņiem nau kur steigties

12.04.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 12.04.2022

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sniegto informāciju, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda