www.sudzibas.lv MAXIMA Bojāta pārtika

Maxima - Bojāta pārtika

27,09,2017 nopirku Maxima Mukusalas iela arbūzu, majas pārgriežot uz pusem paveras nepatikams skats, produkts no iekšas daleji jau bija bojāts un skabs, beigas ģimene bez naška un nauda izmesta veja. Vai tad tiešam nevar sekot produktu kvalitātei, arbūzu var griezt uz pusem un pardot, nu šitais ir galīgi garam.

Papildināts And777 28.09.2017

diemžel neesmu saglabajis čeku un šaubos ka varetu ari ko pieradit, bet nu vnk gribeju pastastit par šo nepatikamu incidentu

д Джонни 04.10.2017

Ja es nemaldos, jebkurā Maxima var palūgt asistentus sagriezt lielu arbūzu, tad būsiet pārliecināti. Paši kādreiz nopērkām arbūzu, kas bija pilnīgi "zaļš" un neēdams. No tiem laikiem centamies pirkt tikai sagrieztus, kuros labi redzams, kas ir iekšā. Arī ja plauktos nav sagrieztu vai atteicas kādu sagriezt, uzmanieties no pirkuma.