www.sudzibas.lv MAXIMA Bojāta pārtika

Maxima - Bojāta pārtika

Mazajā Maximā, kas ir uz Katrīnas dambja, plauktos stāv veca pārtika. Pirku vistas fileju (kas nebija akcijā un maksā 5. 99€ / kg) , kurai termiņš, kā izrādās, bija beidzies dienu iepriekš un tā smaka (uzreiz nevarēja just, bet, kad nedaudz atlaidās tā fileja...Liekas, derīguma termiņš jau beidzies nedēļu iepriekš) . Un šodien, apmeklējot vēlreiz šo veikalu - izrādās, ka tā ir gandrīz katrai otrajai precei, kas stāv ledusskapjos - piens, pankūkas, siers...Preces ar normālu der. Termiņu ir iespējams atrast tikai plauktu pašā aizmugurē. Bet kā drīkst pārdot preces, kurām derīguma termiņš (pēc uzdrukātā - pirms 1 dienas, pēc izskata un smakas - jau nedēļu) ir sen beidzies?

K KR 26.08.2016

Tas tiešām kādu vēl izbrīna?

D Dextor 33 15.11.2016

Живу там неподалёку, и знаю не по наслышке, что почти все продукты тухлые. Зимой ещё более менее, но летом в магазине присутствует специфический запах гнили, ползают мухи по фруктам. Однажды видел курицу холодного копчения месячной давности. Недавно хотел купить йогурт - цена хорошая по акции, жаль оказался просрочен на неделю. Конечно брать не стал ведь в отличии от работников максимы которые каждый день едят просрочку на обед (от слов бывшего работника) я предпочитаю свежую еду.