www.sudzibas.lv MAXIMA bojāta pārtika

Maxima - bojāta pārtika

Nopirku Doktora desu dabīgā apvalka BLC no Ādažu gaļas nama 3,49 Ls/kg. Vitrīnā desas sastāvu varēja izlasīt tikai: lillopu gaļa, cūkgaļa, cūkas. Un viss.
1. Izrādās uz desas etiķetes, kura bija augša, nebija uzrādīta pilna informācija. To es varēju izlasīt tikai mājās, jo uz citas desas bija uzrādīta pilna informācija. Tas nozīmē,ka cilvēks pētot desas sastāvu tiek apzināti maldināts.
2. Desa iepakota 18.12.2012 un izlietot līdz 18.12.2012. Laikam pats vainīgs, ka nepajautāju, līdz kuram datumam derīguma termiņš. Bet es vārbūt nepievērstu tam uzmanību, ja tikai desai nebūti viegli nepatīkama smarža.
PĒDĒJO VĀRDU PATEICA KAĶIS: DESA NAV ĒDAMA.
Žēl ka dzīvoju citā pilsētā, tad atdotu desu atpakaļ.
Visiem LABU APETĪTI!

E

L labvēlis123 29.11.2013

Sveiki, reizēm tiešām prece Maximā ir sliktas kvalitātes.Paņēmu zivi, beidzies termiņš-rādu Maxima darbiniecei, bet viņa saka: "neviens Jums neliek viņu pirkt.."un iemet atpakaļ plauktā. Tas tikai normāli/