www.sudzibas.lv MAXIMA bezkaunīga apkalpošana

Maxima - bezkaunīga apkalpošana

Vienmēr esmu ar prieku iepirkusies veikalā "Maxima" Salacgrīvā, līdz šodienai (22.oktobris), turpmāk izvēlēšos citu veikalu, jo pārdevēja, kura strādāja pie desām man rupji atteica sagriezt desu, un vēl pieteica, lai es ejot uz citu veikalu. Tik klaju nekaunību vēl nebiju piedzīvojusi iepērkoties veikalā, man ļoti žēl, bet aiz manis stāvēja arī citi pircēji, kuri tāpat, kā es vienkārši bija šokā. Visu taču var paskaidrot pieklājīgi, un vispār es nesaprotu, kāpēc veikalā nevar sagriezt desu, ja meitenei aiz muguras stāvēja desu griežamais nazis. Protams man jau nav grūti pāriet pāri ceļam uz veikalu "Top", kurā man vienmēr laipni apkalpos un nekad neatteiks sagriezt desu.

E

A AK79 22.10.2013

Stingri njemot, Topa desa vareetu buut ari bishkjiitinj labaaka par Maximas desu, taatad kopumaa desas gaajiens atmaksaasies ar uzviju.

Minesota 23.10.2013

Jautājums, kādu desu gribēji sagriezt: žavētu vai vārītu? Vārītās negriež!

Ontūns 28.10.2013

gan jau gribēja sagriezt sava vīra desu