www.sudzibas.lv MAXIMA Bezkaunība pret klientu

Maxima - Bezkaunība pret klientu

Vai Maxima vadība nevarētu rast iespēju saviem darbiniekiem rīkot vismaz elementārākos klientu apkalpošanas vai saskarsmes psiholoģijas kursus, lai darbinieki nebūtu kā tikko no meža izlīduši? Plauktu krāmētajai Innai Maxima Maskavas ielā 265 nāktos pamācīties pieklājību pret klientu, nemaz jau nerunājot par nekādu latviešu valodu un ļoti vēlamo psihiatra apmeklējumu.

J Janka 01.12.2015

Par tādu algu tur normāli cilvēki diezvai strādās! Uz turieni iet strādāt tiem kuriem nav vairs citu variantu, nopelnīt kādu managa grasi.

P podzija 01.12.2015

Āāā, tā būs tā pati apdzertā nelaime, kas mūs ar bērnu pie olu stenda pagrūda malā, ko stāvot un blenžot, šai esot jākrāmē. Šajā Maximā jūties kā padomijas laikā, palūdzu kulinārijā sagriezt gabaliņu šķiņka, pārdevēja paskatījās kā uz vardi it kā es būtu šo apvainojusi. Pretīgs veikals!

I Ieva Elektra 16.03.2016

ja ir tik pretigi tad neej,neviens ar varu neliek.man personigi nekad pardevejs kasieris nav neko sliktu nodarijis,jo ja tu pret kadu busi pieklajigs,tad pret tevim ari tapat izturesies.

Latviešu tautas 01.12.2015

Visi latvIEŠU patrioti sen jau dzīvo Irijā!

D Daina57 02.12.2015

Cilvēks sagurst dienas beigās vai kas atgadījies... Ja man tā notiek, es parasti pirmā saku: "Paldies!", " Jauku Jums dienu!" vai ko citu no pieklājības frāzēm - lai pašam diena gaišāka, bet kursi nekad nenāk par ļaunu.

I Innuendo 08.01.2016

нефиг спрашивать, если честно. это же СУПЕРМАРКЕТ! САМОобслуживание. Пошел, набрал,заплатил, ушел. Не сельпо это для тупых вопросов, не сельпо!

V viktorija rudaka 24.01.2016

Dobrij denj!Ho4u pozalovatjsja na starwego kassira iz magazina v kengaragse na maskavas 322 a.Tam rabotaet starwij kassir Elena,ona o4enj grubaja i nevospitannaja!s pokupateljami razgovarivatj ne umeet voobwe!Hamka!!!eto maxima 91 magazin!

F Fraideja 04.02.2016

Kā sauc -tā atsaucas. Ja tu nemāki laipni paprasīt,tad negaidi ka tev laipni atbildēs!