www.sudzibas.lv MAXIMA Bērna krāpšana pie kases

Maxima - Bērna krāpšana pie kases

Labdien!
Šodien, 26.04.2019 nosūtījam 12 gadīgu bērnu uz maximas veikalu dominā nopirkt 4 produktus - pienu, sulu, sieriņus un lieldienu kuliču. Bērns izbrīnījas, kad uz kases pārdēvēja nosauca summu lielāku, nekā viņš bija saskaitījis, bet nokautrējās pārjautāt un padomāja ka pats nepareizi ieraudzīja cenu.
Mājās vecāki apskatīja čeku un ieraudzīja, ka lieldienu kuličs iesists 2 reizes. Un tas nav nejauši, kad prece viena aiz otras divas reizes tiek pieskaitīta, bet tieši cena reiz 2 gabali.
Mēs, vecāki, esam ļoti nikni par tādu nekaunīgu krāpšanu. Esam pārliecināti, ka pārdēvēja, redzot vienu bērnu, izmantoja viņa neuzmanību.
Un, jā, tas ir tikai 1,99 eur, bet ne par naudu iet runa, bet par uzticības zaudēšanu līdz šim mūsu mīļākam veikalam.
Iet uz veikalu pašiem sūdzēties jau nebija laika, tas bija jau pusdesmitos vakarā.

26.04.2019

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 29.04.2019

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Aicinām Jūs jebkurā Jums ērtā dienā, veikala darba laikā vērsties veikala “MAXIMA XXX” Iriķu ielā 3, Rīgā, informācijas centrā. Uzrādot pirkuma čeka oriģinālu Jums tiks atgriezta pārmaksātā nauda.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Janis85 26.04.2019

Nedomāju, ka Maxima aizvērsies šīs sūdzības dēļ.
Praktiski neko nevar izdarīt - čeks jāpārbauda pie kases, neatkarīgi no pircēja vecuma.
Vienīgais veids - aizsūtiet bērnu uz cīņas nodarbībām, lai vairs nebaidītos runāt pret svešiem cilvēkiem un kļūtu pašpārliecinātāks.
Protams, var arī piecelt savu pakaļu un pašai aiziet uz veikalu.

Pacco_al 27.04.2019

1.99 bet panika tāda it kā būtu 100.- EUR nozaguši, vai kasiere būtu kabatā iebāzusi. Jā kļūda, bēdīgi, bet ja uzreiz nekonstatēja, neko neizdarīsi. Māciet savu bērnu tika galā ar šādā dzīves situācijām.

M Mego izmeklētājs 27.04.2019

Ir ekrans pie kases kur var sekot produktiem un summām ,nav augstu

Kolta 27.04.2019

12 gadi vairs nav mazais berns, varēja jau paskaitīt līdzi, savādāk ko bērniņš darīs pēc 6 gadiem "iekāpjot " pieaugušo dzīvē.