Maxima - badaks

Pērku gurķus, bet samaksāju ka par dzelteniem Latvijas tomātiem! Gurķiem jau pirmkārt nebija cena, tie bija īsie gurķi! Samaksāju 3x vairāk nekā, ja būtu pircis vienu garo gurķi iepakojumā par 0.77 eiro centi! Nu atkal nepaveicās, vai tomēr bardaks!? Euv, nu cik var, tā jau nabagi pilna d..., vēl maxima te mānīsies visu laiku! Tādi gadījumi pilns, visi tikai klusē! Glumie aizstāvji jau drīz atradīsies! Labāk jau turiet savu liekulīgi smirdīgo muti ciet!:((((

Papildināts CIA 29.09.2017

Stāv pie pašapkalpošanās kasēm trīs darbinieces, bet cenas nav kam uzlikt, plānprātiņi! Tad vēl aizvainotā maxima redziet!

C

6 67676 29.09.2017

Kasieris sajaucis kodu ! Seko līdzi iepērkoties , tīrākā cilvēka kļūda un Jūsu neuzmanība arī..labāk paklusēt pie kases un tikai vēlāk ierakstīt interenetā...idiotisms

alergologs 29.09.2017

Veikalos visam jāseko līdz savādāk arī Jūsu čekāt rodas, pēc Jūsu vārdiem, ''badaks''.