www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima attieksme pret pircēju sistemātiski nenormāla, rupja, pasūtīja - Slikts serviss

Gadiem iepērkos Kauguros Maksima xx, agrāk tā nebija bet tagad sistemātiski no rīta nestrādā neviena kase. Cilveks kurš pie informacijas kārto cigarešu pakas atsakās apkalpot pircēju sūta uz pašapkalpošanos, bet es neprotu un negribu strādat par kasieri, man par to nemaksā es gribu laipnu apkalpošanu ar labrīt un ar veiksmīgu dienu. Un tādēļ ja jūsu firma to nevar nodrošināt tad tā arī uzrakstiet pie ieejas jūsu veikalos. Šodien 8.30 minētajā veikalā nestrādātāja neviena kase uz lūgumu lai mani apkalpo saņēmu atbildi, gaidiet, es teicu ka man nav nekas jāgaida tad jaunais cilvēks ar neskūto seju smirdoš pēc sviedriem man pateica nu tad ejiet. Neko darīt, nācās iet pāri ielai uz veikalu rimiju, tur vis normāli ,2 kases strādāja nopirku visu vajadzīgo. Gribētu lai veikalā kurā es iepērkos daudzus gadus pret pircējiem attiektos ar cieņu, lūgums strādāt ar darbiniekiem lai apkalpošanas kultura būtu normālā līmenī, ja godīgi, vairs negribu iepirkties jūsu veikalos un paziņām lūgšu to nedarīt. Guntars meišs atbalss iela 4 jūrmala

Gu

Sa Saris 05.07.2019