Maxima - attieksme

man veikala zvanija telefons, iznemu no sominas, pec sarunas ieliku atpakal somina. Pie kases kad norekinajos par pirkumu, staveja veikala vaditaja un lika paradit kas man somina.Pec tam vina atvainojas, bet man rugtums sirdi palika.

D

W www 06.02.2009

Ja zinātu cik daudz tagad zog...tas ir tikai saprotams, ka, ja rodas aizdomas veic pārbaudi.
Protams, tas nav nekas patīkams, bet nav tā vērts lai rakstītu šajā portālā.

A Aldis 10.02.2009

Jā zog tiešām daudz. Esiet, luudzu, iecietīgāki.

J jānis 11.02.2009

Ja nosauc par zagli nepamatoti, tad ir jākrauj pa purnu!

L LLLL 11.02.2009

A tev nevajadzēja kautkādai vadītājai rādīt savas somas sturu. Vajadzēja pieprasīt, lai viņa sauc policiju un tie pārbauda.

D dullaa 12.02.2009

Jaa, man arii liekas, ka vajadzeetu visiem zinaat, ka kkaada vecene nevar vienkaarsi pieprasiit raadiit somas saturu. Jaasauc policija un nav ko ielaisties sarunaas ar vinjiem.

M maate 01.03.2009

Ar ģimeni Valentīndienā iepirkāmies Kandavas MaXimā. Bijām patīkami pārsteigti par laipno apkalpošanu un smaidu! Vēl tagad ar siltumu sirdī atceramies šo Kandavnieci.
Lūk, Kandavas Maximā atgriezīsimies vēl!

. ....kl 01.03.2009

Aha, es tagad no Rīgas braukšu iepirkties uz Kandavu :D

E es 17.12.2010

vot nepareizi dariji vajadzeeja, teikt lai sauc policiju jo peec likuma tevi var parbaudiit policija bet apsardze var paluugt aizkaveeties un sagaidiit policiju bet kautkaada vecene ta jau ir pashatlautiiba, un ja arii policiju isauc tad par nepamatotu policijas isaukshanu maximas veikalam ir jamaksaa