Maxima - Attieksme

Iepirkos maxima cenas jau nepareizas bet tas jau normāli. Kasē rada citu pie preces citu, bet ok, pārdevēja saka oo jūs te muldat ko jūs te stāsta, atteicos no precespardeveja neapmierināta, uguņus radīja ar savu seju. Vnk atteicos ok, nevajag personiski uzņemt to tā. Sadusmoja jau 10:00 no rīta, lai iet krāmēt plauktus tāds cilvēks nevis kasē sēž. 24.maijs 6.kase Talsu maxima

24.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (10)

Pilnīgi ikdienišķa situācija. Kāds zāles darbinieks, nav nomainījis cenuzīmi. Klasisks veikalu gadījums un nedz kasieris, nedz pircējs pie tā nekādi nav vainīgi. Saprotams, ka pircējs ir neapmierināts, ja pie kases cena neatbilst tai, kas norādīta pie preces. Pircējs izmanto savas tiesības nepirkt preci par augstāku cenu un atstāj to pie kases. Kasiere savā pārtraukumā nesas pa veikalu, lai preci noliktu vietā. Pie kā būtu vainīga kasiere, kura tā vietā, lai pārtraukumā dzertu kafiju, spiesta meklēt kurā caurumā šī prece bija atradusies. Saprotams, ka arī viņa ir neapmierināta.
"ok, nevajag personiski uzņemt to tā".

S sandis 24.05.2019

Tad priekš kam ir zāles darbinieki? Preci aiznest no kasieres un nolikt plauktā arī zāles darbinieku pienākums, ja kas.

L LadyMaxi 24.05.2019

atliek secināt, ka tev ir vissliktākie komentāri, un tu to vien dari kā sēdi un komentē sūdzības, lai kompensētu kaut kādu bērnības traumu par to, ka tev nav draugu.

L Laura 25.05.2019

Ha ha redzēju so situāciju stāvēju blakus vīram, diemžēl šis konkrētā kasiere ir cilvēks kur regulāri ir tukša kasa iemesls tāds kad asa mēle. Viņai nebija problēmu pēc mums aizvērt kasi un aiznest preci. Pēcāk atgriezas un atvēra kasi.

J Jānis Adijāns 08.06.2019

Pircējam nav jāizmanto tiesības nepirkt preci. Veikalam ir jāizmanto pienākums pārdot par norādīto cenu. Maxima jau ir appisēju kantoris

Saivii 24.05.2019

Kaa maksaa taa straadaa:))

S Spuris 24.05.2019

:)

B BK 25.05.2019

Kasieres jau nav vainīgas.

L Laura 25.05.2019

Kasiere nav vainīga, taču viņas attieksme ir vainīga.

S Spuris 25.05.2019

Kasiere tiešām nav vainīga pie tā,ka nav nomainītas preču cenas.Lieta jau tāda,ka tādos tīkla veiklaos ir lielas slodzes darbiniekiem un algan niecīgas.Dēļ tādiem iemesliem ir darbinieku trūkums un tie kuri tur vēl strādā nav fiziski spējīgi milzīgā ātrumā visu nomainīt! Esat par to kādreiz padomājis Igor? Pamēģiniet pastrādāt veikalu tīklos,tad varbūt sapratīsiet kaut ko.
Personīgi man žēl to cilvēku,kuri ir SPIESTI tur strādāt jo citur nav iespējas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes