Maxima - attieksme

Ļoti bieži man sanāk iegriezties šajā veikalā ap plkst 21.00 vakarā. Cilvēku daudz , kases strādā tikai 3 !! Tās rindas ,kas tur ir... vai tiešām nevar atvērt vēl kases vaļā,jo cilvēku vakarā ir daudz .. bet pa dienu kad tiek atvērtas vairākas kases,tad kasieres sēž un bolās! Un vēl ļoti nepatika,kad pie informācijas centra pērkot cigaretes ,kasiere apkalpo cilvēkus ,kuri ar pilniem iepirkuma groziem stāv pie INFO kases ,lai nestāvētu garajās rindās.. un pārējiem,kuri grib uzzināt kautkādu informāciju info centrā vai nopirkt cigaretes ir jāgaida! :) Uz jautājumu vai nevarētu mūs apkalpot,tie saņemta atbilde -pagaidiet! Lieki piebilst,kad aizgāju prom ,jo domāju,ka pirmām kārtām jāapkalpo tie,kuri pienākuši pie info ,nevis tie ,kas stāc rindā. Un ļoti varu izcelt meiteni vārdā INDRA varbūt neprecīzi,bet diezgan jauna.. ja nevēlies strādāt tad nestrādā,bet tava rupjā attieksme var sabojāt visu vakaru ;)

M minni4ka 05.09.2012

tieši tā... vakardien arī biju ap to laiku Maxima Vienības gatvē... rindas nenormalas, stāvejam 20 minutes

A Aigarins 13.09.2012

Un uz ko Jus cerejat, ka sie cilveki par tam kapeikam, Jums klanisies.;]Stradat mak daudzi, tik vajadzetu atcereties senu parunu;Ka zirdzinju barosi, ta vins ari skries..;]Un te nu sakas pamatigas problemas...;[Ar patagu vien dzenot needusu lopinju, tas atri atdod galus, vai aizbeg.Tad, kad veikalu kedes to saks nemt vera, mainisies ari apkalposanas kultura..un lidz ar to ari pasu veikalu kezu ienakumi.Jo nau patikami, iepirkties pie niknam kasierem, un nigriem pardevejiem.Protams, ka aklternativu var gaidit kiniesu viesstradnieces, jauno Latvijas ceribu un lAIMESLACI darbadevejiem.Kauninat te vajadzetu citus, bet tas cits stasts.Cepuri novelc Indras prieksa, un padoma ko uzrakstiji..;]Jauku dienu velot..;]