Maxima - Attieksme

Viss, vairs nevaru izturēt, tāpēc rakstu sūdzību.
Pļavniekos, Saharova ielas Mazimā, strādā ļoti rupjas un nevīžīga paskata pārdevējas, kas to vien prot, kā rupji izteikties krieviski un zemiski izturēties pret klientiem!
Vienu dienu (ja precīzāk, tad vakar) kopā ar mazo dēliņu devos iepirkties uz Maximu.Stāvējām rindā pie kulinārijas, mums priekšā bija divi-trīs cilvēki.Jau uzreiz pamanīju, ka kaut kas ar šo pārdevēju nav kārtībā - produktus viņa lika kastītēs bez cimdiem!!Arī apsēja matiem viņai nebija.
Kad pienāca mūsu kārta, es vaicāju, vai viņa nevar iepakot mums piecus vistas stilbiņus.Šī ņēmās to darīt un atkal bez cimdiem!Kad es viņai to aizrādīju, man atteica, ka "čto vi mne tut ukazivaete?!Našļisj tut umnie latiši!".Pēc tādas replikas es paliku mēma, pagriezos un kopā ar dēlēnu devāmies prom.
Žēl, ka nepiefiksēju tās maitas vārdu!

G

! ! 23.10.2010

Pirmkārt momenta pie vadītājas bija jāiet.Otrām kārtām pārdevējas nav deputati kuriem ir reprezentācijas izdevumiem menesi 130 ls. doti.Lasi apoģērbi, frizieris un tml.

E Eseseseseeseseses 23.10.2010

Jaa, zeel, ka tu taada neattapiiga biji - ne ko atbildeet vareeji, ne vaardu piefikseeji. Nolikt taadu stulbu neprofesionalu pardeveju pie vietas var ar 2 teikumiem, vienaa no tiem ietverot tekstu, ka laikam vinai nav bail pazaudet savu darbu. Vispar nesaprotu, kaapeec tik daudziem cilvekiem sajaa saitaa ir problemas ar pardeveju attieksmi ieperkoties, man tadu gandriz nav; ja kads no servisaa straadaajosiem tomeer saak kaut ko ne taa dariit - izteikties, skjobiit gjiimi, izlikties, ka nesaprot, ko es viniem prasu utt. - sie meegjinajumi tiek apcirsti pasaa sakniitee un saskarsme ar iigno paardeveeju beigu beigaas iznaak pat loti patiikama...

X xvdgaj 23.10.2010

Vai tik tā nebūs pārdevēga Gaļina?Man arī Saharovas maxima nepatī, reti kurš tur zin latviešu val. un ja zin, tad ar ļoti lielām grūtībām.

G Gunta 23.10.2010

Eseseseseeseseses, kā tad, tavuprāt, lai es atbildu??!!Bērna priekšā rupjības teikt nu galīgi negribās.Turklāt lai jau viņa aizrijās ar savu darbu, pie vadītājām iet netaisos.Protams, ka kas tāds vēlreiz atkārtosies, tad nāksies iet.

G Gunta 23.10.2010

Tad nevajag te sudzeties.Tapec krievi ar dabu latviešu darbus un neruna valsts valoda, jo tadas ka jus nenoliek pie vietas.Vaditaja nereage, ir Maximas liela vadiba.

L Lo 23.10.2010

Pārdevēja plosās, jo apjauš, ka neko vairāk, kā minimālo algu savā mūžā nepieredzēs un tāpēc ņemas vainot visus pēc kārtas, tai skaitā latviešus, kuri tai liek runāt valsts valodā. Bet ja latvieši neliktu tai padauzai valsts valodā runāt, tad GAN viņa izsistos vismaz līdz ministriem. Taču kamēr latvieši liek tai slinkajai krievu maukai mācīties un runāt latviski, viņai ministri nespīd, bet spīd Maxima un minimālā alga. Tā arī mūžu nodzīvos nepilsoņa statusā un nevarēs pat uz Poliju pa vīkendu aizlaizt, jo būs jākārto vīza un nebūs arī naudas, jo cienīt valsts valodu viņa nebija izvēlējusies. Poļi arī nav muļķi, ja tā ņem, viņi komunistus un visādus citādus parazītus bez vīzas pie sevis nelaiž.
Tāpēc tā krievu smerdele tā uzvedās vakar veikalā. Kastītē liekot. Vistu stilbiņus. Piecus pēc skaita. Divus kreisos un trīs labos. Ar rokām netīrām. Noteikti, kā jau visiem krievu viesstrādniekiem naudas nepietiek pat tualetes papīram, tāpēc tā krievu duņka savu kakašku ar roku atslauka. Tu taču to nojauzdama palūdzi viņai ar kakainu roku tos stilbiņus kastītē nelikt. Divus kreisos un trīs labos. Viņa nobijās, ka tu zini, ka viņa tualetes papīru nelieto.

A Agnese 23.10.2010

LO! Tu raksti kaa iista cuuka!!! Pretiigi lasiit!

Z zhanna 23.10.2010

ES PIEKRITU_ LO IR KAUT KADS SMIRDIGS LATVIETIS VAI LATVIETE KAS STRADA PATS PAR SLAUCEJU FERMA!!! TIKAI IZLIEKAS PAR BAIGO kruto

V viktorik 23.10.2010

eto uzhasnoe otnoshenie so storoni prodavca
prosto Lo mne kazetsa lox
do kakoj stepeni nuzhno nenavidet russkih cto bi takoe pisat
dumaju
cto imenno etot Lo i zhivet tak ploho cto daze netu deneg na tualetnuju bumagu
a Lo ti v kurse skolko russkogovorjawih ljudej dobilis uspeha v nasej sranoi Latvii
gorditsja dolzni!
A ti Lo pozor svoej nacii!!!

P paataga 23.10.2010

Agnese un Zhanna- vārdu "sarkasms" gan jau dzīvē kādreiz esat dzirdējušas?

Lo- :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

K Kreicis 23.10.2010

"sarkasms" tur bija galigi nekāds, lētas lamas.

A Agnese 23.10.2010

Paataga!
Arii esi tik pat pretiiga nacionaliste??? Man Tevis zheel

K kaspars 23.10.2010

PAATADZINJ!!! TU PATI ZINI>KAS IR SARKASMS? SHAUBOS!

K katja 23.10.2010

sausmas!

E Eseseseseeseseses 23.10.2010

Gunta, lai nekauniigu cilveeku noliktu pie vietas nav jaalieto lamu vaardi; parasti pietiek, ja mieriigaa, bet paarliecinosaa tonii uzdod paaris jautaajumus peec buutiibas un pastaasta par iespeejamajaam vinja riiciibas sekaam kaa arii noraada, kas tiesi personas riiciibaa skiet nepienemams - sii metode darbojas 100%, pameegini kaadreiz nevis internetaa emocionali blaustities un lamaties, bet konstruktiivi risinat problemu uz vietas - sanemsi taadu attieksmi, kaadu veeleesies un pasai labaaka sajuuta buus...

E Eseseseseeseseses 23.10.2010

Un LO tekstins, starp citu, ir labs sarkasma paraugs un tajaa pasaa laikaa arii daudz patiesiibas tajaa ir ietverts...lol

T toEseseseseeseses 23.10.2010

Tu esi ta mazgadiga dura kas nemas arī delfos?Debila ko te sedi sutkam?

J janka 23.10.2010

Плявниени вообще самый дурацкий район Риги

J jana 23.10.2010

man kautkā neticas, ka pārdevēji tik rupji

J Jaanis 24.10.2010

иди сама работай за 150 лат в магазин и там улыбайся всем

а не хочешь дуй в стокман