www.sudzibas.lv MAXIMA atšķirīgas cenas

Maxima - atšķirīgas cenas

Maximā X pēc adreses Maskavas iela 16 pastāvīgi tiek konstatēti gadījumi, ka cenas, kas ir norādītas pie preces neatbilst cenai, kas paradās preci laižot caur kases aparātu. Tas visbiežāk gadās ar akcijas precēm. Veikala darbinieki attaisno cenu atšķirību ar to, ka viņi vienkārši nepaspēja ievadīt izmaiņas datorā. Un katru dienu ejot uz šo Maximu tiek novēroti gadījumi, kad pircēji strīdās ar veikala darbiniekiem par cenu neatbilstību.
Īpaši gribētos atzīmēt veikala vecāko kasieri. Šodien pērkot divas preces par 0,89 centiem katra, pie kases atkal parādījās jauna cena - 0,99 centi, un kopā 1,98 EUR. Uz maniem iebildumiem "kompetentā" vecākā kasiere apgalvoja - "A ko jūs gribat, 0,89 x 2 ir taču tieši 1,98 EUR" Nu jā jau veikalam ir tāds personāls, tad nav ko brīnīties! Vēl jo vairāk, nevienu reizi, kad šajā Maximā saskāros ar šādām situācijām, nevienu reizi vaikala darbinieki nav atvainojušies par sagādātām neērtībām! Bezkauņas!

S saule11 13.01.2014

tieshi tas pats daras Maxima XX, Imanta 5. Trukst vardi.