Maxima - Atlaisana

Ea saslimu.tagad prieksnieks draud mani atlaist jo biezi slimojot.jaa esmu saslimis 2 reizi 1 pusgada laika bet man ir nopietnas problemas es pat esmu gulejis slimnica.tagad man veic visadas parbaudes.bet sanak paris dienu vairak ka menesi slimoju.vai vinam ir tiesibas mani atlaist pamatojoties uz ta ka trukst darbinieku?neesmu nekad kavejis darbu pienacigi pildiju darba.pienakumus.neesmu panemis slmibas lapu ka lielaka dala lai atpuhstos.vai ta var prieksnieka rikoties?kapec man jariske ar veselibu teikt arstam ka vins idiots un nakt uz darbu pieprasot arstm mani izrakstit?tad jau sanak ka zolitude.tur darbinieki ari neskriena jo ja briesmu nebutu vini saudetu darbu.tada veida qudeja dzivibu.seit gandriz tas pats.lai mani neatlaiz man jaiziet darba.

R

N Navei 22.01.2014

Atlaist par to vien vai tāpat vien nav iespējams. Tad ir jābūt ļoti smagiem pārkāpumiem. Tā kā strādājiet un nedomājot parakstīties par abpusēju darba līguma izbeigšanu vai ko0 citu. Ja atlaiž bez pamata, tad vajag vēsties tiesā, jo darbiniekam par prasības pieteikumu darba strīdā valsts nodeva nav jāmaksā. Iesaku par šo painformēt arī Bez tabu vai citu raidījumu, lai jau visi zin, ka Maxima tik runā par uzlabojumiem, bet turpina, kā senāk.
Un, ja kāds uz Jums izdara spiedienu, tad jāsūdzas par bosingu (ja vadība) vai mobingu (ja kolēģi).

M marsietis 22.01.2014

Ja tu strādā tikpat "profesionāli" kā raksti, nebrīnos, ka priekšniekam esi apnicis.

C cietaisrieksts 22.01.2014

Uzteikt darbu slimības dēļ var gadījumā, ja darbinieks slimo nepārtraukti 6 mēnešus viena gada laikā (gadu sāk skaitīt no saslimšanas dienas) vai 3 gadu laikā kopējais slimības laiks ir vismaz 1 gads.
Iestājieties arodbiedrībā, tad Jūs nevarēs atlaist bez arodbiedrības piekrišanas, savukārt arodbiedrība kontrolēs, vai darba devējs ievēro likumu Jūsu darba attiecībās.

Arodbiedrība :)