www.sudzibas.lv MAXIMA Apzināta krāpšana

Maxima - Apzināta krāpšana

Dobeles centra Maximā apzināta pircēju krāpšana lai veicinātu preču noietu ar paugstinātu peļņu kas izpaužās kā produktu izvietošana ar nepatiesi norādītām cenām,zem dārgākiem produktiem liek akcijas cenas kas nav patiesas,ķer pircējus uz neuzmanību,viltīgi. Un tas nav jau pirmo reizi,tas atkārtojas sistemātiski,un tas noteikti nav netīšām aiz darbenieku neuzmanības.

X

Dainis 22.02.2018

Varbūt, varat argumentēt savu ''viedokli'' ar kādiem pierādījumiem, ja jau esat tik pārliecināts, ka visi apkārtējie mēģina jūs ''apčakarēt'' ?

G Garāmgājējs LV 23.02.2018

> peļņu kas izpaužās kā produktu izvietošana ar nepatiesi norādītām cenām, zem dārgākiem produktiem
Tā ir. Bieži var redzēt, kā cenrāžu izvietošana neatbilst preču izvietošanai.

Vispār jau akcijas cenas ir patiesas, tikai ikvienai akcijai ir termiņš. Un bieži vien akcijas mainās tik haotiski, ka darbinieki tiešām nepamana kādu cenu zīmi. Ņemot vērā, ka veikala darbiniekiem maksā stundu likmi, nevis procentus no apgrozījuma, tad jūsu "sazvērestības teorija" neiztur nekādu kritiku. Un atgādināšu: ja precei pie kases cena neatbilst norādītajai uz cenu zīmes, jūs neviens nevar piespiest šo dārgo preci pirkt.