www.sudzibas.lv MAXIMA Apsargs smirdeja pec alkohola

Maxima - Apsargs smirdeja pec alkohola

Labdien sodien biju iepirkties Kandavas maksima.un nevareju atrast preci jautaju apsargam kur atrodas vins brutali atbildeja lai pati mekleju un smirdeja pec alkohola ta ka slikti man palika.veikala biju ap pulkstens 14.00 fui liels fui lies.apsargam

I

V Viktorija001 27.09.2017

Jūs vēl apkopējai uzjautātu par preču sortimentu. Apsargi apsargā objektu nevis konsultē, kur atrodas prece

P PurvaBrideejs 27.09.2017

Varētu padomāt ka Kandavā ir ko citu darīt, kā dzert katru dienu.

C critical thinker 27.09.2017

viņam bija uzlijis no saplīsušas pudeles.

C critical thinker 27.09.2017

starp citu, tieši 14.00 drīkst sākt smirdēt, tā ka nelabi paliek. likumā tā ir :)

C CastorTroy 28.09.2017

Alkohols smaržo, nevis smird!

I Inguciss11 28.09.2017

Darba laika alkoholu nedrikst lietot tas ir viens.un ja pajauta kur ko tad jebkura veikala pat apsargi palidz atrast.un

V Viktorija001 28.09.2017

Kurš teica ka apsargs lietoja alkoholu darba vietā? Varbūt iedzēra iepriekšējā vakarā.

Ai beidziet, TAS NAV VIŅU DARBS. Par konsultāciju viņiem nemaksā.

alergologs 29.09.2017

Biju Maximā, ieraudzīju uz grīdas saplīsušu tomātu pastas burku, pateicu apsargam, lai ātri saslauka, viņš nesaslaucīja, bet kaut kur aizgāja :(