Maxima - Apsargs

Vakarā pēc darba iegriezos Kandavas Maximā , kad biju iepirkusies un kāpu mašīnā, pamanīju, ka apsargs ar varu velk aiz stūra kādu vīrieti.Apsargs pāris reizes iesita vīrietim pa seju ar dūri, tad sakārtoja savu formu un iegāja atpakaļ veikalā.
Ir zināms, ka šis apsargs ir iepriekš krimināli sodīts un bijis ieslodzījumā par smagiem miesas bojājumiem.
Tikai nesaprotu vienu, vai cilvēks, kurš bijis nebrīvē drīkst strādāt par apsargu?Vai Maxima vadībai pret to nav iebildumu?
Iepērkoties, esmu ievērojusi, ka šis apsargs ir rupjš un nepieklājīgs pret klientiem, ja kāds ko pajautā.
Arī es reiz viņu uzrunāju, jo tuvumā nebija pārdevējas, man bija neskaidrības par preces cenu.Viņš nicīgi atbildēja, lai eju jautāt pārdevējām.Viņš esot apsargs nevis pārdevējs, kuram viss ir jāzin, pagriezās un aizgāja...Tā es paliku neziņā un apstulbusi no šādas attieksmes pret klientu.LIELS FUI Maximai par šādu darbinieku.

K KLiene 19.03.2016

Ne,ne,ne!Ieprieks sodita persona nedrikst/nevar stradat par apsargu!Cik,zinu tad Maksimas prasa Apsardzes sertifikatu,tapec nesaprotu ka sis ticis par apsargu...isak sakot,sertifikatu soditai personai neredzet ka savas ausis...Par rupjibam-ja,diemzel ir tadi dranjkji kuri stradajot par apsargu iedomajas ka pasaules nabas ir..reiz pashai bija sakjershanas Rimcika ar apsargu,kad sis man-tu!tu!tu!Uzdevu preti,ka acimredzot kamer ir dienanaktiim macijos lai nokaartotu sertifikaatu,vins to kraamutirgu pa kapeiku dabujis...Tatad,sadi ir jaliek pie vietas,jo viens no prieksmetiem kuru apguvam bija-saskarsmes psihologija,cilvekam kurs strada apsardze ir japrot pieklajigi komunicet,aizturot panemienus izmantot tikai ja parkapejs pretojas un ja rodas pretenzijas pret apsargu griezties pie vadibas un rakstit sudzibu.

B baks777 21.03.2016

Rodās jautājums.Kāpēc redzot šādas apsarga pretiesiskas darbibas Jūs neinformējāt policiju?Vai apsardzes pienākumos ietilpst izvietot cenrāžus,slaucīt grīdas,lasīt laipno klientu saplēsto pudelu lauskas un tt?Es vēlētos ieteikt apsargam,ja šī ir kārtējā provakācija,bez reāliem pierādījumiem pašam griezties policijā lai sauktu pie atbildības vainīgo personu par goda aizskaršanu.Ar cienu:Andrejs Jensens.

S svetlana.paulina 23.03.2016

Nesaskatu, ka šeit būtu jenkāda koda aizkaršana, vienkārši cilvēks izsaka savu viedokli, nav jau tā ka šī informācija ir nepatiesa, arī esmu ievērjousi šo apsargu un jā viņš galīgi nav šis pieklājīgais apsarga tips. Un jā apsargam veikalā ir daļēji jāpilda arī pārdevēja loma, ne tikai vērojot un novēršot zādzības, bet arī atbildot uz jautājumiem vai konsultējot veikala klientus, kur var iegūt nepieciešamo informāciju.

Pacco_al 23.03.2016

Nē nu tiešām "gudra" pajautāt apsargam par preci. Tad jau tas ir tas īstais iemesls šai sūdzībai, ne vis bažas par Maximas reputāciju.
Katram, mīļā ir savs darbs, ne ko pati teiktu, ja tev uzstājīgi pajautātu, to, par ko tev nav ne mazākās sajēgas?