www.sudzibas.lv MAXIMA Apsarga uzvedība

Maxima - Apsarga uzvedība

Labdien, gribēju painteresēties, cik pareizi ir rīkojies apsargs. Š. G. 23. Oktobrī, devāmies ar māsu vakarā uz veikalu. Veicot pirkumus dzirdējām, ka pie alkohola stendiem tiek kaut kas saplēsts. Stāvot pie kases, sākas pats interesantākais. Apsargs jaunam vīrietim Saka, ka pa saplēsto pudeli būs jāsamaksā, vīrietis atsakās. Apsargs cenšas vīrieti neizlaist no veikala, abi saķērās un nākamajā brīdī jau apsargs pūš no baloniņa vīrietim sejā. No šī pūtiena cieš ne tikkai vīrietis, bet arī veikala pārdevēja, es un māsa. Man tiek sabojātas lēcas, kuras diemžēl nemaksā lēti. Mūsu kļūda, ka nepiegājām pie ātrās palīdzības un pašvaldības policijas, kas tikka izsaukta. Kakls vēl šodien ir jūtīgs. Tad jautājums ir, cik pareizi ir rīkojies apsargs, izpūšot gāzes baloniņu telpā? Un paldies dievam, ka viņam nebij ierocis, jo saprotu, ka tad viņš tiktu izmantots. Un cik dzirdēju visa šī jezga dēļ trīs euro.

25.10.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 26.10.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Lai varētu noskaidrot radušos situāciju, lūdzu uzrakstiet uz [email protected] veikala adresi.
Atvainojamies par radušos starpgadījumu.

Papildināts Kristīne Kļaveniece 26.10.2020

Veikala adrese Gaismas iela 1,Ķekava.

MacBeton 25.10.2020

Nu bet kapēc jūs skrienat uz to Maximu?
Es tur ieeju reizi mēnesī, nopirkt kafiju šokolādi un poļu zirņus/kukurūzu.
Cita tur nekā nav. Maize pat BETĀ lētāka.

K Kristīne Kļaveniece 25.10.2020

Kāds manā ciematā veikals ir,uz tādu eju.

M Mošpietiek??? 26.10.2020

Nav tā, ka Ķekavā nav citu veikalu. Pāri ielai T/C Lība un vēl ir pāris mazo veikaliņu.

LawLatv 25.10.2020

охранник не то что не имеет права досматривать покупателя, а использовать средства защиты, такие как балонцик или дубинку -темболее.
Можно смело было идти в больницу снимать побои и подавать в суд на охранную фирму.Суд выйгралибы 100%.

Paskaidrošu īpaši gudrajiem. Tiesības izmantot individuālos pašaizsardzības līdzekļus ir ikvienai personai, aizsardzības nolūkos un ievērojot to lietošanas instrukcijas, kā arī neradot draudus apkārtējo drošībai. Tā ka speclīdzekļa pielietošana ir likumīga, bet neprofesionāla.

LawLatv 25.10.2020

Может я конечно и не прав, но для использования балончика, нужны определенные условия при которых использование будет обоснованным. В данном случае из описонного в главном посте этого нет.

н НеКариньш 25.10.2020

Более того: разбитая бутылка покупателями НЕ ОПЛАЧИВАЕТСЯ, А СПИСЫВАЕТСЯ ПО АКТУ СТАРШЕЙ СМЕНЫ! Так принято во всех магазинах. Лично с этим сталкивался когда там работал!

M Mošpietiek??? 26.10.2020

Если бутылка разбилась по вине магазина (не правильно стоит на полке и т.п.), то да, списывается. Но если сам клиент бутылку разбил , то уж извините, так любой может пойти и расхреначить полку - ведь магазин оплатит. :))

B Buhariks 26.10.2020

Мы с братом - два алкоголика, обычно так делаем, один разбивает бутылку виски и пока они спорят, я втихаря слизываю ее с пола, бесплатно

K Kristīne Kļaveniece 26.10.2020

Ko man tagad darīt,sajusties vainīgai,ka iepirkos Maximā,un iet paslavēt apsargu,ka tā rīkojies?

H Helsu 27.10.2020

Sadu ricibu jau izvertes apsargu firma un valsts policijas parstavji. Kadu viedokli jus gaidat no mums, ja mes neatradamies notikuma vieta.