www.sudzibas.lv MAXIMA Apsardzes rupjība

Maxima - Apsardzes rupjība

Labdien !

2011. gada 1. aprīlī pl.11:00 mans tēvs, vecums 85 gadi iepirkās Maxima lielveikalā, A. Deglava ielā 67. Izejot no veikala, viņu aizturēja apsargs, kurš uzdevās par Vili Lāci. Pēc tēva lūguma vārds un uzvārds tika uzrakstīts arī uz papīra lapas. Tālākā saruna turpinājās apsardzes telpā. Tur tika veikta iepirkumu tīkliņa un kabatu kratīšana, par iemeslu minot preču zagšanu veikalā. Kratīšanā nekas zagts protams netika atrasts. Tēvs lūdza sastādīt aktu par negatīvo kratīšanas rezultātu. Apsargs un viņa vadītājs to atteicās darīt. Tēvs nesaņēma pat atvainošanos. Viņam vienkārši tika norādīts uz durvīm.
Ņemot vērā tēva cienījamo vecumu, uzskatu šādu rīcību par cilvēka cieņu aizskarošu un nepieļaujamu. Aprakstīju minēto incidentu veikala mājas lapā. Tas netika komentēts.

O Oto 10.05.2011

Pamāci tēvu, lai nākošreiz sauc policiju. Pircējam, ja neko nav zadzis nav ar apsargiem jāielaižas, vienkārši jāiet garām vai ja mēģina aizturēt pieprasīt policijas iejaukšanos, tie tad arī sastādīs aktu. Atkarīgs arī kāds apsargs, ja prot savu darbu un ir laipna attieksme, varu arī uzrādīt nopirkto preci, bet tas nav pienākums.

I inese 10.05.2011

ar to organizāciju ielaisties ir bezcerīgi. viena viņu pārdevēja principiāli nerunāja latviski, rakstīju maximas mājas lapai, bet viss pa vecam. līdz uzrakstīju valsts valodas kontrolei, saņēmu laipnu atbildi, ka minētā pārdevēja nezin valsts valodu pietiekošā līmenī valsts valodu un ir uzlikts naudas sods un būs atkārtota pārbaude.
tā kā viss ir ļoti vnk - tikai viens e-pasts!

н Нил Ушаков 10.05.2011

Es vienreiz redzēju, ka pensionāre no lielveikala nospēra 2 vai 3 olas.

н Нил Ушаков 10.05.2011

eS TE PāRSVARā biju pa vakariem, jo pa dienu šeit ir baigais klusums.