www.sudzibas.lv MAXIMA Apsardzes darbinieka nekorekta uzvedība

Maxima - Apsardzes darbinieka nekorekta uzvedība

09. Martā 21: 55 iepērkoties veikalā Maxima: kastrānes ielā 14 apsardzes darbinieks pircēju klātbūtnē nolamā kasieri rupjiem. Netaktiskiem vārdiem un vēl tā labi skaļi bļaudams. Nesaprotu ar kādām tiesībām apsardzes darbinieks kaut ko tādu var atļauties, vai tad viņi jums ir dieva vietā?

Puisis ļoti laipni apkalpo pircējus, varbūt viņam drusku lēnāk sokās, nekā citām kasierēm, bet viņš strādā nesen pirmkārt, otrkārt ne jau visiem ir vienādi ātrumi. Un, kas ir galvenais jūsu veikalā, laipna, cilvēcīga apkalpošana vai saīguši roboti!
Puisim apsargs pavēlēja lai aizverot savu muti un beidzot stulbi smaidīt, lai ātrāk strādājot, nevis tik pretīgi smaidot (tas vēl ir maigi teikts) - to viņš labi skaļi nobļāvās pircēju klātbūtnē.
Situāciju var vērot kamerās. Šajā situācijā es īsti nesapratu, ko man darīt: iet prom vai palikt. Uzrakstīju tikai tagad, jo biju izbraukusi. Es arī strādāju apkalpojošā sfērā un kaut kas tāds mūsu darba vietā nebūtu pieļaujams nekad, tāds ir jāatlaiž momentā vispār bez algas izmaksas-lai staigā. Vēlreiz piebildīšu, ka apsardzes darbinieki nav dievi kā, tas bija šajā gadījumā! Ļoti ceru, ka viņš vairs nestrādās, izskātījās, ka viņš (par kungu grūti nosaukt) ir pensijas gados, lai sēž mājās un bļaustās tur. Tā lūk!
Ar cieņu d. B.

Papildināts daiber 25.03.2018

Sūdzība nav atrisināta,jo es tagad tikai to uzrakstīju,ar cerību,ka tiks atrisināta

D

Dainis 26.03.2018

Maximas cilvēki tūlīt palaidīs televīzījā video, kur apsargs nodauzīts zili melns lūdzās kasieriem piedošanu..