www.sudzibas.lv MAXIMA apkrāpšana

Maxima - apkrāpšana

25.08.2012 veikalā " Maxima xx "Cēsīs man kasē nr.5 kasiere Pāsa Līga Zenta pieskaitīja divas matu krāsas nevis vienu kā tas bija reāli.
Diemžel man nebija laika pasekot līdzi visam ko kasiere ievada kases aparātā, un arī līdz šim nekad nebiju tikusi apkrāpta šādā veidā (sareizinot ar 2 preci,kura reāli ir viena),tad šo apkrāpšanu konstatēju tikai tad kad jau biju majās un iepazinos ar čeka nr. 317/238 saturu.
Saprotu,ka naudu man neviens neatgriezīs,jo nopirktās preces jasalīdzina ar kases čeku pie kases,bet neziņot par šādu krāpšanu es tomēr nevarēju jo iespējams, ka tādā veidā šī kasiere apkrāpj visus,kuri nav vietējie un iepērkas vairak par 20 LVL..
Notikušais ļoti samazinajis manu uzticību Maxima darbiniekiem un turpmak es ļoti sekošu līdzi visām kasieru darbībām.
Neticu,ka tā ir neapzināta kļūda,jo lai sareizinātu kādu preci ar 2 tomēr ir jāveic apzināta darbība.

donna b 26.08.2012

Tev laba maciba, ko vel var teikt. Ko tad vel darit pie kases, ja neesekot kasieres darbibam? Tarkšķet pa mobilo vai ziņas lasit no monitora? Man pašai ta vienreiz gadijās Prizmā Dominā, kad visas preces kas bija it ka pēc akcijas cenas, esmu nopirkusi pec augstākās cenas, jo SMS lasīju. Kopš tiem laikiem pārbaudu visas cenas un nekautrējos apstadināt žiperīgas kasieres rociņas, ja cena neatbilst noradītāja tirdz. zalē.

Z Zajec 27.08.2012

Pārdevējam personīgi no šādas "krāpšanas" nav nekādas izdevības, līdz ar to es domāju, ka tā ir cilvēciska kļūda un ir ļoti nepareizi publiski cilvēku nomelnot par to neuzzinot un nenoskaidrojot lietas apstākļus! Publisks FUJ! Vienmēr ir jāsalīdzina čeks ar precēm- neatejot no kases, jo mēs visi esam tikai cilvēki...

Dookie 28.08.2012

Atvainojos, bet sūdzības autore ir vienkārši stulba. Nav jau grūti pasekot tam, ko dara kasiere. Īstenībā tas ir vienīgais, ko var darīt pie kases:) Un šis pārpratums ir vienkārši dabiska, piedodama cilvēka kļūda. Padomā ar savu galvu, vai tiešām kasiere saņem kaut ko no tā? :D Un Tev pietiek smadzeņu, lai uzreiz rakstītu sūdzību, pieminot šī darbinieka vārdu. Es ļoti gribētu uzzināt kur Tu strādā, sagaidīt kļūdu un ziņot par to Valsts Policijai:D Jo tas taču ir tik interesanti, tik pat interesanti cik Tavs raksts.;)

S shade 02.09.2012

man ir mazs bērns un to vajaga pieskatīt arī stavot pie kases..un..sareizinat ar 2 preci kura ir viena-ta ir apzinata darbība!
bet protams, ka ta man ir maciba turpmak neuzticeties maxima kasieriem.

M mja 02.09.2012

prece 2x noskenejas. ipashi apdavinatiem paskaidroshu, ka ta vienk. gadas atri stradajot, ka ari kasieris nepamana- it seviski, ja ir daudz pirkumi.
sudzibas autoram vajadzetu uzrakstit savu vardu un uzvardu, lai latvanija atpazist savus varonjus. prieks, ka latvija palikushas vien debilas kuces. nevaru nelepoties ar shadam mesluvabolem.

S shade 02.09.2012

preci sareizinaja ar2!nevis 2 reizes noskeneja..un īpasi zinošajam kasieres draugam vai pasai kasierei kas zem mja slepjas mja taču jāsaprot ka lai sareizinatu ar 2 ir javeic konkreta darbība, bet lai noskenetos 2 reizes-ne.es zinu ka noskenesana2 reizes ir normala paradiba un par to neko neteiktu, bet šaja gadījuma kasiere sareizinaja ar 2 vienu preci.
un es rakstitu sudzibu ari taja gadījuma, ja to būtu konstatejusi pie kases, jo man nepatīk cilveki kuri apkrapj.
un saukt vārdā krapniekus nav nekas nosodams..ipasi tadeļ lai citi klienti uzmanītos.
taka es nevienu neesmu apkrapusi manam vardam nav nekadas nozīmes.
skumji ka LV ir tadi mja..tadi kuri nespej pienemt to ka visi nav tadi krapnieki kā mja un dokie..kuri (-as) arī savu vārdu nenosauc:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dookie 02.09.2012

Nu tu tiešām esi stulba paranoiķe:) Jā, tā kasiere 2 gadus bija plānojusi šo noziedzību pret Tevi! Pavisam šajā operācijā bija iesaistīti 38 cilvēki, kuru mērķis bija likt Tev samaksāt dubultā par to nopirkto sūda gabalu! Un viss sanāca tā kā plānots!

Ieslēdz, lūdzu, savas smadzenes.:)

S shade 02.09.2012

šadu darbību neplano, bet vnk dara kad ir izdevība.
un es domaju ka tev dookie ir lielas problemas ja esi te un nodarbojies ar godīgu cilveku apsaukasanu.
pieņemu ka tava izglītiba ir 3 klases un deju kursi un te esi lai izgaztu savu žulti.
sis portals ir nevis lai aizstavetu krapniekus, bet gan lai tos atmaskotu.
NOŽĒLOJAMS TU ESI DOOKIE...
UN TADĒĻ KA LV IR TADI KA TU GAN AUGSTOS AMATOS GAN AR 3E KLAŠU IZGLĪTĪBU, LV IR TUR KUR TA TAGAD IR..

S shade 02.09.2012

un ar šo komentaru es šai diskusijai pielieku punktu.

J Joey 02.09.2012

Shade, pirms "brauc" virsū citiem, paskaties uz sevi.Tava rakstība drīzāk izskatās pēc 3 klašu izglītības.

M mja 02.09.2012

skumji ir, ka prata tereta apsauc citus un par nozhelojamiem sauc.
vel skumjak ir, ka, neparzinot elementaru kasieres darbu, tiek apvainoti cilveki par cilveciskam kludam un par krapniekiem saukti.
ta ari liela dirseja savu vardu, uzvardu nenosauca- varbut tev jakli ta kasiere patiesiba nocela?
ta vieta, lai aizietu uz veikalu un atrisinatu situaciju, labak ir interneta sudzibu ielikt?
P.s. Es neesmu ar kasieri pazistams, ka ari nekad neieperkos Maximas, tachu man ir zhel tas kasieres, kurai shadas kunjas jaapkalpo.

Dookie 02.09.2012

shade, tavuprāt cilvēku nevar aizstāvēt, ja uzskatu, ka viņš tiek apmelots? Kaut gan šeit nav apmelošana, vienkārši Tava intelekta trūkums, lai saprastu, ka nav labi uzreiz rakstīt šeit sūdzību, minēt cilvēka vārdu un uzskatīt, ka tikai Tev ir 100% taisnība, pirms esi mēģinājusi uzzināt/pārbaudīt/noskaidrot kāpēc tas tā sanācis.

Pie tam Tu pati centies fantazēt, jo raksti: "iespējams, ka tādā veidā šī kasiere apkrāpj visus, kuri nav vietējie un iepērkas vairak par 20 LVL.. "
Tev ir kaut kādi pierādījumi? Vai tas ko izfantazēji būs vienmēr patiess?

Nedrīkst tā, palasi ko cilvēki par Tevi jau te raksta.

G Guntiņš 03.09.2012

Ak mūžs, ko jūs sabrukāt virsū autorei?! Par ko?!
Shade, neattaisnojies viņiem, lai ņemās paši savā sulā!
Uzrakstu vēstuli konkrētās Maximas priekšniecībai - pat ja neko nepanāksi, priekšniecība tiks informēta (tā arī raksti - gribēju jūs informēt) un pasekos līdzi attiecīgās kasieres darbībai un sodīs pēc iekšējās kārtības noteikumiem, kuri diez vai atļauj krāpties.

Ausainītis 09.09.2012

Cik jūs naivi! Šādi Maximas priekšniecība liek pārdevējām kompensēt zagļu nodarīto kaitējumu, lai nebūtu jāatvelk no algas.

G Guntiņš 09.09.2012

Kurš te ir naivs? Kāpēc lai priekšniecība gribētu uzņemties tādus sūdus (tikt pieķertiem, negatīvas replikas no pircējiem, sūdzības šeit), ja daudz vienkāršāk ir atvilkt darbiniekam no algas? Kas viņiem ko neatvilkt? Tu patiešām domā, ka pati priekšniecība pārdevējām liek krāpties?! :D

Dookie 09.09.2012

Ausainītis, Tu nopietni?:D:D Varbūt arī Tev ir pierādījumi?:D Vai tā ir vienkārši Tava slimā bērna fantāzija?:D

Ausainītis 09.09.2012

Diemžēl tā nav fantāzija, šī sistēma pastāv visos lielveikalos. Ja netici, pajautā pašiem lielveikalu darbiniekiem.Vēl labāk-bijušajiem darbiniekiem.

Ausainītis 09.09.2012

Jau tā darbiniekiem ir ļoti zemas algas, ja vēl atvilks, nebūs kas strādā. Lielveikalu īpašnieki ir ārzemnieki, un viņiem ir pie vienas vietas klientu noskaņojums, jo šie veikalu tīkli ir izveidoti viem priekš naudas atmazgāšanas un ārā metamo produktu iztirgošanai, pielietojot dažādas akcijas.

Ausainītis 09.09.2012

Dookie, tas ir lielais bizness, un Tev ar Tavām cāļa smadzenēm būs grūti saprast, kas ir kas!