www.sudzibas.lv MAXIMA apkalpošanas līmenis

Maxima - apkalpošanas līmenis

Mazliet pasūdzēšos par apkalpšanas kvalitāti Maximā. Šoreiz par kasierēm. Ziepniekalna maximā man parasti sanāk iepirkties pie divām supernelaipnām kasierēm. Viņas ne tikai neatbild uz "lūdzu", "paldies" un "labdien", bet arī paprasot viņām piemēram iepakojuma maisiņu, tas burtiski tiek aizsviests pa gaisu. Es saprotu, ka strādājot tik zema līmeņa iestādē kā Maxima ir grūti būt labam darbiniekam, jo cik es zinu apstākļi tur ir pretīgi, bet padomājiet, ka pircēji jau pie tā nav vainīgi, ka jums dzīvē varbūt nav veicies. Parasti, kad esmu sapakojis savus pirkumus pie kasēm, uzmetu acis lielam plakātam, kas karājas pie sludinājumu dēļa. Tur ir kaut kādas Maxima administrātores bilde, zem kuras lieliem burtiem ir rakstīts: "Mēs esam par klientu laipnu apkalpošanu!" Ironiski..

E es... 04.06.2008

Ticiet man kasieres arī nav vainīgas pie tā ka pircēji sabojā mums garīgo par to ka menedzeri vai pārdevējas nesaliek pareizas cenas vai tā nav...

M Mikus 04.06.2008

jā, zinu, ka kasieres parasti "noraujas" par visiem, pats strādāju senāk k-rautā par pārdevēju, bet mūsu meitenes-kasieres tomēr centās būt laipnas, lai cik grūti nebūtu..

A Anita 15.06.2008

Jā, pilnīgi piekrītu! Kasieres vienmēr par visu ir atbildīgas un vainīgas. Par cenu neatbilstību par brāķētu preci utt. Itkā pircējs nevarētu atrisināt jautājumu mierīgā tonī, vai skaidroties ar vainīgo, nevis blaut virsū nabaga kasierēm!!!

L Lepi 18.07.2008

Bolderājas filiāle galīgais lauku utenis. Kasierei prasa, cik maksā prece - nezinu, nogriež ģīmi uz citu pusi. Priekškam uz muguras raksta(Jautājiet es Jums palīdzēšu.). Uz logu tīrītājiem cena 1.49Ls, beigās maksā 2.99Ls. Nekad neeiešu tur iekšā.

T toony 15.08.2008

Vienkārši kasieres ir vienīgi pieejamie darbinieki. Vajadzētu nostādīt redzamā vietā menedžeri, lai varētu iet bļaut viņam virsū.

S sandriko 19.09.2008

Par ''Maxima'' darbiniekiem runaajot- briiziem liekas, ka, vinjiem par pirceeju aprieshanu, NEapkalposhanu, un NEzinaashanu preemijas maksaa! Rodas iespaids, ka tur iet straadaat cilveeki, kurus citur vairs nenjem. Kasieres ar taadu sejas izteiksmi vareetu shausmenees bez grimma filmeeties! Gan jau ir iznjeemumi, bet man nav naacies taadu satikt!

H haparipijs 15.11.2008

Man Maximas veikali patīk bet tikai lielie. Mazajos valda haos, nekārtība un par klientu apkalpošanu vispār nav ko runāt.
Laikam vadība uzskata, ja mazs veikaliņš tad tur var būt viens kasieris NEviens preču konsultants. Un uzraksts, - varu jums palīdzēt neatbilst patiesībai.
Reiz ar māmuļu, 71 gads, iegājām veikalā lai viņa pati varētu izvēlētis preci. Pēkšņi viņai palika nelabi, piesēda mazliet turpat uz grīdas kamēr pāries. Un tobrīd garām ejoša apkopēja, tā vietā lai apjautātos kas noticis, vai nevajag palīdzību... Vispār bijām laimīgi ātrāk izvācoties no šī veikala.
Tas mums notika sarkandaugavas ielā!

F FEJA 16.11.2008

MUMS ČIEKURKALNA IR VIENA KOLOSĀLA KASIERITE, PRIEKS IEPIRKTIES, SAVUKART KADA CITA PAVECAKA BLONDA KUNDZE-PRETIGI SKATITIES NEKAD, NEKDA NEPASMAIDA, NERUNIGA, MUZIGI NIKNA-

N Nadezda 28.02.2009

Soglasna, chto v Maxime rabotajut ljudi, ne vladejuschie gos. jazikom, takze BETA, RIMI, IKI MC2, no gde te- kto im vladejet, vidimo rabota neprestiznaja-nizkaja zarplata, tjazelije uslovija truda. Pozaluista idte na rabotu v eti torgovije seti-i togda u nasv se budet OK!!!