www.sudzibas.lv MAXIMA apkalpošana un darbinieku uzvedība

Maxima - apkalpošana un darbinieku uzvedība

ŠODIEN AP PLKST. 18.15 IEPIRKOS CENTRĀLTIRGUS PAVILJONA MAXIMĀ, STĀVĒJĀM KĀDI 10 PIRCĒJI UN STRĀDĀJA DIVAS KASES, PIE VIENAS NO KASĒM PIENĀCA KASIERE UN KRIEVU VALODĀ KASIEREI TEICA:: KAS ES KĀDA MUĻKE RINDĀ STĀVĒT, PATI LIKA PRECES UZ KASIERES KASES, SVĒRA APELSĪNU , KRĀMĒJA PRECES UZ SKENERA, NO KASIERES AIZMUGURES MAKSAJA PAR PIRKUMU UN SAVĀ STARPĀ SARUNĀJĀS, KA , APELSĪNS IR LIELAIS , BET KASĒ , LAI SITOT KĀ MAZO, CIK SAPROTU , TAD ŠAJĀ MAXIMĀ VAR SVĒRT KĀ GRIB , APKALPOT KĀ GRIB, IZVĒLĒTIES LĒTĀKAS CENAS , VARBŪT ARĪ MĒS VARAM IZVĒLĒTIES? UN PAR PIEBILDI PAR MUĻĶIEM , TĀ IZRUNĀTIES , KAD RINDAĀ STĀV DESMIT PIRCĒJU, PIELĪST PRIEKŠĀ , NEPRASOT ATĻAUJU RINDĀ STĀVOŠAJIEM, NOKLAUSĪTIES VISAS SARUNAS UN TIKAI TAD PIEVĒRSTIES ARĪ MUMS..

M mierigaa 24.01.2015

Normali, es shoka...bet man vienmer licies, ka tur strada tadas, kuras vairs nekur nenjem...netiri mati, nagi...neeju jau sen tur...ritupes 2 prieks ieiet, apkalposana ideala, pardevejas sakoptas, laipnas.

M Marfuša 25.01.2015

Maxima ir maxima!!!Sanāk tur visādi starpgadījumi, bet jāsaka, ka ir tur arī labi darbinieki.

T trakotais 26.01.2015

nepatīkami