www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana tur ir briesmīga

Maxima - Apkalpošana tur ir briesmīga

Parcik dzīvoju netālu no centrāltirgus, bieži iepērkos viekalā MAXIMA, kurš atrodas tieši pieturvietā.Man škiet ka daudzi man piekristu ka apkalpošana tur ir briesmīga, pārdevejas tevi apkalpo tā itkā viņas kāds piespiestu strādāt nu nepatīk nestrādā, produktus pie kases mētā tā it kā tie būtu kluči, laipnības nekādas nu kur nu vēl smaids.Bet apsardzes darbinieks inkasējot kasi apsēžas ar savu pēcpusi tur kur liekam produktus, un tirina kājiņas kā mazais bērns.Par šo viekalu varētu rakstīt ilgi un ditkti, īsāk sakot šajā viekalā nav nekādas kārtības.Maxsimas vadība Lūdzu ieviesiet kārtību un sasauciet kārtīgu sapūlci šī veikala personālam.

I

X Xrjusha 26.06.2009

Oi, baigais jaunums... ne tikai tajā Maximā tā ir!

L lee 26.06.2009

Nu ziniet ko? Es tur esmu pāris reizes bijusi un man tiešām to pārdevēju no sirds žēl (starp citu vienmēr ļoti laipnas bijušas)! Padomājiet paši, kādi tur urļiki apgrozās!Es to pārdevēju vietā ar ložmetēju tur sēdētu!

B baiba 27.06.2009

Tā ir visas MAXIMAS pat MAXIMA XXX tāda paša apkalpošana un klientu uztveres nekādas!!

L linda 28.05.2010

nu sorry, tak ej uz tirgu...tur laipni visu met pakaļ...!!! man ar pārdevēju žēl, ja tas ir mvienīgais darbs, ko BEIDZOT varēji atrast tad tuies pie tā... āitos "pircējus" es ar atšautu" - NEPATĪK, NEEJ!!!