www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

Maxima - Apkalpošana

Sveiki! Vai tiešām Tukuma maxima xx nav iespējams apmainīt preci, šajā sakarā, bērnu apavus, ja ir čeks, un nav noplēsti nost birkas? Vai ja nav ko apmainīt, vismaz atgriezt naudu atpakaļ? Es saprotu ka veikalā ir uzlaikošanas kabīnes utt. Lai varētu uz vietas piemērit... Bet ja bērns nav līdzi, un ja mēs neesam vietējie lai skraidīt turpu šurpu... Kāpēc rimi var apmainīt, un viņi rūpējas par patērētāju tiesībām...? Saprotu, ka neesat rimi... Bet patērētāju tiesībām jābūt?

Papildināts Mafzina 27.04.2018

Citreiz stāvot pie info kases Tukuma MaximaXX,nākas stāvēt ilgi,jo info kases darbiniece sarunājas ar citu kasieri...šodien ar šo arī saskaros

Dainis 27.04.2018

Patērētāju tiesībās nekur nav minēts, ka varat atgriezt preci jo jums viņa neder, tas attiecas tikai uz distances līgumiem, īsāk, nav viņu pienākums jums kaut ko mainīt, ja nejēdzat nopirkt pareizo izmēru.