www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

Maxima - Apkalpošana

Labdien,
diemžēl būs jāpadalās ar nevisai jauku atsauksmi maximas veikalā.
Veikals salīdzinoši nesen ir atvērts, bet attieksme no darbinieku puses tur no sākta gala ir ļoti pretīga un nejauka. Darbinieces vienmēr ir nelapnas un neatsaucīgas uz palīdzību, uzreiz izrāda eapmierinātību, ka tiek kas pajautāts vai palūgts. Nejauki un histēriski atbild. Veikals nav liels, bet reizēm vēlamo ir grūti atrast, lūdzot pēc palīdzības, tiek atcirts, ka nezin un aizgriesta mugura. Ņemot vēra, ka pietam, ka veikalā negribās ilgi uzturēties dēļ ierobežotā skaita.
Vēlviena piebilde par sejas maskām. Vienreiz man cilvēciski bija noslīdēJusi maska un ne speciāli novilta, bet maskai platākas gumijas un cilvēciki noslīdēja aiz neuzmanības, rupji tika uzsaukts, lai uzvelku masku. Pati strādāju vietā kur zini par cilvēku uzaicināšanu par sejas maskām. Tik to var izdarīt pieklājīgi. Un tas ka pašas darbinieces staigā caurspīdīgās mežģīņu maskās ar nenosegtu degunu.
Labi, ka blakus ir citi veikali, jo maximu noteikti vairs neapmeklēšu. Tik ieteikums lūdzu tiešām tur vajadzētu pamainīt attieksmi pret klientiem un darbu!

22.12.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 22.12.2021

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

D

S sannas 23.12.2021

Ap tik saasinātu uztveri nav jāiet vispār uz veikalu. Nekad mūžā neesmu prasījusi darbiniekiem kur ko meklēt. Acis ir pierē, eju un skatos. Kamēr katru aiz rokas aizved un parāda, plaukti stāv tukši. Man nekad nekur nav trāpījušies nelaipni darbinieki. Jo es nāku iepirkties nevis traucēt strādāt. Labdien, paldies un viss. Kāpēc jāuzbāžas darbiniekiem?

D Dace1978 23.12.2021

Par cik uz to veikalu gāju katru dienu, un ja pa tiešām bija lieta ko nespēju atrast un ir nepieciešama uzskatu, ka man ir iemesls patraucēt viņus no darba un uzzināt vai prece maz ir sortimentā, pieejama un lai netērētu laiku uzzinātu uz kuru pusi man virzīties. Paldies, par Jūsu viedokli bet šis ir šobrīd lieki un nevietā. Pie kases arī netraucējat kasieri un gaidat kad izdomās viņa Jūs apkalpot?
Lai Jums turpmāk veiksmīgas iepirkšanās 🙂🙂