www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

Maxima - Apkalpošana

Šodien ap17: 20 iepirkos maxima gribēju nopirkt arbūzu 1 cetruto dalu paņemu arbuzu vesalu gaju meklēt zāles darbinieku kad atradu laipni pajautāju vai bevar man nogriezt 1 cetruto dalu uz ko man zakes darbinieks adbildeja ja begriezisot lai aizejot paņemt pus arbuzu kas tur stavot nogriezts aizgāju apstities un tur pie arbuziem nebija neviena pusite jo gribeju loti arbuzu jutos sasutusi par darbinieka atieksmi un ceru ka kautka si sudziba palidzes jo esmu viens cilveks un ne vesalu ne pusiti nevaru apest ta ka ceru ka bus kads risinajums sai situacijai.

20.08.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 23.08.2021

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā un kurā datumā ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

B Brigita Ozoliņa 20.03.2021
Cena

Nocenotu prece, bet samaksāju pilnu summu!

P Pole611 14.04.2021
Grida

Maxima jau kuro nedelu darzenu nodala netiek labota flizu grida. Braucot ar iepitkuma ratiniem viss dzinkst. Sodien pat sanaca aizkerties. Paveicas ka apavi palika veseli un nenokritu. Vai jums nauda beidzas?

P Pole611 15.04.2021

Rezeknes maxima xx

D Dace Kovalevska 12.08.2021
Par akcijam

Kāpēc jūsu prece kam jābūt akcija bet nau akcijas ne kafijai saldumiem un daudz citam precēm bet reklāmas radāt bet to nau.

D Dace Kovalevska 12.08.2021

maitas manat cilvekus