www.sudzibas.lv MAXIMA apkalpošana

Maxima - apkalpošana

Labdien!

Šodien ar mazuli gājām iepirkties uz Saharova ielas Maximu, paņēmu šo to, devos pirkt gaļu... stāvēju, stāvēju... mazulis niķojās, pamanīju podziņu "nav pārdevēja" un uzspiedu, tad izskrēja kaut kāda agresīvi noskaņota tantiņa saka man bļaut virsu lai vēl uz pogas spriežu un ATTEICĀS man pārdot gaļu... es noignorētu to uzbļaušanu, jo varbūt līdz tam kāds bija uzklupis viņai virsū, bet tas ka aiz manis jau nostājās rinda un viņa atteicās mani apkalpot... kāda sieviete mani gribēja palaist, jo es pirmā rindā stāvēju, bet es jau pati pagriezos un devos prom... gaļu nopirku citur, bet tā pretīgā sajūta palika...

E

ē Ēzops 25.10.2011

Šī stāsta morāle ir sekojoša... - Ja gribi palamāties, tad aizej uz Maximu un nospied pogu!

N neitrālā 25.10.2011

es tādu veco pīzdu neciestu, laikam vīrs nedevaj, atraujas uz klientiem, vajadzēja iet pie veikala galvenajiem..

L Lala 25.10.2011

Es arī tādu vecu pīzdu kā tevi neciešu!

N neitrālā 25.10.2011

A ES I NEPRASU TEVI-MANI CIEST..:))

L Lala 25.10.2011

Ja vairs nevari ciest, laid biksēs, gar ciskām notecēs!

N neitrālā 25.10.2011

nu ko tu gudru vari pateikt, par ganu tak strādā, ПРИДУРОК. Мозги отсутствует.

N Neitrāla 25.10.2011

Nekādi nevaru aizmirst tos neaizmirstamos gadus, kad urlostānā ganīju cūkas, tur tiešām nevajadzēja smadzeņu, tādēļ tās arī izkalta.

N neitrālā 25.10.2011

Tu tak mani nevari ciest, vot i dirsti bikšelēs, gan jau pulverim nopelnīsi...

I Ieva 28.10.2011

Vēlējos vērst uzmanību Maksimas apmeklētājiem - nekad nepērciet gatavu svaigas gaļas ruleti vai cepeti. Tādu sāls daudzumu sen nebiju garšojusi. Es sapratu to, ka gaļa nebija pirmā svaiguma un kaut kā viņu realizēt vajag, bet garša un smarža bija vienkārši pretīga. Varbūt kāds var apgalvot prertējo?

N neitrālā 28.10.2011

katrs tulīt sāksit ieteikt-nepērciet to, to, to., tad ko moš no bada mirst? Vienreiz tā gadījās, ka bija pārsālīta, un tad? Vajadzēja aiznest atpakaļ, un izteikt pretenziju!

M Madara 28.10.2011

Ne par to ir runa.Protams var aiznest un izteikt pretenzijas.Problēma ir apstāklī, ka Maxima neko nenoraksta, bet visu, kas ir sabojājies, smirdīgs, zaļš un glums apstrādā, sapiparo un sasāla un laiž tirdzniecībā.Kulinārijā aiziet visi sasmirdušie produkti.Par mūsu naudu patiesībā smagi sagrauj aknas un aizkuņģi.Kopš bija tā laime pašai pastrādāt šai sistēmā, kulināriju baidos pirkt veikalos, dzīvot gribas.