www.sudzibas.lv MAXIMA apkalpošana

Maxima - apkalpošana

Gribat sajusties kā idiots? Aizejat uz maximu Valmierā G.Apiņa ielā, kur samaksājot par pirkumu, un ejot arā, jums sāks pīkstēt "zagļu kērājs" kā nelabais. Pēc somiņas pārskates apsargs nosecina, ka pīkst gan naudas maks, gan parfimērijas maks, gan pati somiņa.Pēc satura apskates apsargam nekas no tā nelikās gana derīgs un atbilstošs "Maximas sortimentam". vienīgais paskaidrojums no darbinieka puses: "tā mēdz gadīties" .
No tāda - " tā mēdz gadīties " pircējs arī var būt pasargāts?

I

T ToIngrīda 19.09.2011

Apsargam bez policijas nemaz nav tiesību rakņāties pa tavu somiņu. Nākošajā reizē izģērbies, un parādi, kas tev slēpjas zem biksītēm.

W www. 20.09.2011

Nu jā, un tagad katru reizi, kas tas stulbais aparāts izdomās iekaukties mēs draudziigi gaidiisim policiju, absurds...

A Atklāti 20.09.2011

muļķe, ka ļauj skatīt somas saturu!

T ToWWW 20.09.2011

Pēc pāris policijas izsaukumiem, aparāts tiks saremontēts, un cilvēkiem smadzenes vairs nečakarēs, bet kamēr būs tādi loši, kā tu, apsardznieki droši varēs prasīt pat bikses novilkt, vai neesi iebāzis pakaļā kādu batonu.

K krot 20.09.2011

Kādai jābūt pakaļai, lai tur iebāztu batonu?