www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

Maxima - Apkalpošana

Šausmas, kāda ir apkalpošana Madonā Maximas XX .
Pieejot pie kases nekādas laipnības, naudu sviež ne laipni atdod.
Apkopējas slauka grīdu un pat neskatās vai iet pircējs vai nē tik slauka virsū.

Pretīgi iegriezties šajā veikalā.

R Ringolds 03.01.2011

Tikai mieru Anda, NEKUR - nevienā Maximā nav savādāk.
Niknajām - bezgarastāvokļa uzpūtīgajām pārdevējam parasti saku ;Arī Jums jauku šo dienu !

A Aleksa 03.01.2011

Man parasti nav problēmu. Gadās, protams, nepatīkami subjekti, bet tādi ir it visur. Tik tiešām, bieži vien nav jēgas pievērst uzmanību...

S sociālists 03.01.2011

Kā maksā tā strādā.

A Aigars 31.03.2011

Par naudas svieshanu nezinu, bet to, ka apkopeja slauka virsu-tas gan:D Biju ar beernu ratinjiem iegaajis. Mazais ratos chucheeja un es iepirkos. Tak vinja ar to savu aparatu no pakaljas man brauca. Es apstajos-vinja apstajas. paaeju nost, lai iet talak, bet vina gaida. Berns ratos nevar gulet. Un ta mana iepirksanas parvertas par savdabigu speli ar apkopeeju. Cilveekam, kuram butu grutak ar humora izjutu laikam pie pirma liikuma vinju buutu izlamaaji:D