www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalposana

Maxima - Apkalposana

Vienmer ieperkos Rimi, bet tur vienmer ir lielas rindas un tamdel iegriezos Maxima Katrinas dambi.Protams, ka es zinu, ka Maxima nav tas labakais veikals, kur iepirkties, bet dazreiz nakas tur iegristies.
Es nesaprotu vienigo, ka pie tik liela bezdraba valsti, nevar atrast un izveleties normalu apkalpojuso personalu.Esmu tur ieverojusi tur vienu kasieri, jaunu krievu tautibas meiteni, kas sez kase, meiteni ir jau manami nodzerusies, runa sausmiga latviesu valoda, netiram rokam, spriedele skala balsi ar blakus esosajam kasierem vinas nozelojamas personigas problemas.Ne labdien, ne paldies, ne ludzu, produkti vienkarsi tiek mesti uz kases, bet labak, jau vina neko neteiktu, jo, kad vina atver muti tur nak ara tada cigaresu smaka un sausmigi nekopti zobi.Vai man, ka pircejaj, kas iegadajas produktus veikala Maxima un, kas ari maksa par servisu ir jakontaktejas ar tada tipa cilvekiem, ka si meitene.
Ceru, ka Maximas presonal dala ieklausies mana rakstita un varbut ari saks domat par servisu veikala un par pardeveju vizualo izskatu.
Si meitene stradaja 05.06.2010 vakara apmeram 21.30 un bija vieniga kase

Paldies

4 456 06.06.2010

Par mūsu atalgojumu, jo īpaši kasierei - motivācija līdzinās 0. :)) Mēs nevaram runāt par vizuālo pilnību, jo ar to naudiņu tikai eksistenci var nodrošināt.

G gatis 06.06.2010

Kapec Artis sevi deve sieviesu dzimte? 0_O