www.sudzibas.lv MAXIMA apkalpošana

Maxima - apkalpošana

Nesaprotu, vai tiešam Ventspili primārais ir darbinieks vai klients. Vai tiešam aizejot iepirkties uz maximu man ir jareķinas ar to ka tur kasiere izradis riebumu ka jastrada un izturesies pret mani ka pret niecibu? Kapec vadiba neņem vera klientu sudzibas!?

I

J Juris 10.05.2010

varbūt Tu arī esi niecība?? Kāpēc Tu domā, ka esi kas vairāk????

G griii 10.05.2010

MaXima ir vislabakais veikals... kasieres ljoti labi stradaa...atri, tieshi tas, kas nepiecieshams daudzos citos lielveikalos kā RIMI.

Man vel patik, ka Maxima vnm var iepirkties leti. Es domaju, ka daudzi ir pateicigi maximai, jo daudzi ir izdzivojushi tikai delj vinjas.

S Sig. 14.05.2010

Tiešām - MAXIMA ir pretīgs iestādījums - pēc pāris reizēm nesperu tur vairs kāju - jebkurā, kurā esmu bijusi, pret pircējiem izturas kā pret niecību un miera traucētāju. Uzskatu, ka dāmītēm būtu jāiemācās kultūra un nekurnēt par to, par ko viņām maksā, proti, apkalpot pircējus.