www.sudzibas.lv MAXIMA Amorāla uzvedība darba vietā

AtrisinātaMaxima - Amorāla uzvedība darba vietā

Gribās pasūdzēties uz veikala Maxima kasieri Edīti, kura strādā Dagdā.
Vai Maxima veikala valdība tā arī joprojam nevar atrāst cienīgu cilvēku, kuram ir vajadzīgs darbs, kurš ir ieinteresets cienīgi apkalpot klientus, lai nevajadzētu stāvēt gara rindā un gaidīt kamēr viņa mīcas ar kolēģiem vīriešiem pa stūriem?
Darba laiks tā nav vieta kur mēklēt sev vīrieti un apmierināt savas seksuālas vajadzības kāroties kakla, visu pircēju acu priekšā, katram kolēgim vīrietim, un ar savu amorālu uzvedību atņēmot laiku pircējiem gaidot kamēr viņa atnāks uz kasi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ko2006 23.10.2017

Pateicoties operatīvai SIA Maxima Latvija valdības rīcībai sūdzība tika veiksmīgi atrisināta.

K

C CastorTroy 10.10.2017

Greizsirdība pamodās? Vai skaudība) :)))

K ko2006 10.10.2017

Ne viens un ne otrs. Domāju arī jums nebūtu patīkami, pēc darba dienas ieskriet veikalā un stāvēt gara rindā, skatoties uz to, ka kasiere maigojas ar krāvēju, nevis pilda savu darbu.

P Pesemists 13.10.2017

Izrādās, ka Dagdā tik viena kasiere strādā visas dienas

P Pesemists 13.10.2017

Un vēl viens otrs svecītes tur, ka zin, kas ar ko????????????

K ko2006 11.10.2017

Tas nav zināms, vīriešu kolektīva ir pietiekoši. Bet to ka viņa nevis strādā, bet prakstiski kāras kaklā viriešiem visu klātbūtnē redz visi.
I ka kolēģe kurai kasē stav liela rinda izsauc to kundzi ar zvanu uz otru kasi dažreiz ar 5-6! zvaniem 5 un vairak minūšu garumā, bet viņa kkur palīgtelpā mīcas var kartējo kolēģi, kura arī nav darba vietā, pircējiem grūti nepamanīt. Pats galvēnais, ka jāstav gara rinda un jāgaida kamēr viņa atnāks uz savu darba vietu.
Varbūt meitene sajauca veikalu ar "paneli", kur viņai par tāda veida pakalpojumiem maksa naudu?!

P Pesemists 12.10.2017

Gudrīt palasi likumu "Par Krimināllikuma 271.panta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 91. un 100.pantam".Es Edites vietā tev parādītu, kas var notikt, kad savu personīgo ambīciju ceļā, ceļ neslavu bez jeb kādiem pierādījumiem. Šeit izskatās, ka Jūs sajaucāt adresi risinot savu personīgo dzīvi.

R R@ 13.10.2017

Tas gan, bet ja tā ir taisīna Maximā visur ir kameras. Un apskatīt kas, ko un ar kuru dara darba laikā ir ļoti viegli. Pie tam uz šo kundzi, ta jau nav pirma sūdzība.

P Pesemists 13.10.2017

Nu tak lūdzu ņemiet video un lieciet klāt, lai jau ir par ko runāt, a tā bez pierādījumiem ceļat neslavu

R R@ 13.10.2017

Ne es to sūdzību rakstīju, un ne man likt klāt video, bet spriežot pēc jūsu paaugstinātas intereses par šo sūdzību jūs laikam esat tā Edīte:)))

P Pesemists 13.10.2017

Jums jau arī paaugstināta tā interese, laikam esat radinieks no tās puses, kas raksta apsurdas sūdzības

A ABV 14.10.2017

Citēju '' palīgtelpā mīcas var kartējo kolēģi, kura arī nav darba vietā, pircējiem grūti nepamanīt.'' Cik uzmanīgs pircējs, zina cik cilvēku strādā maiņā, un galvenais, kuram šodien tā maiņa ir. Kad neierauga, kādu no maiņas iet uz palīgtelpām to meklēt. Prasiet Maksimai, lai maksā Jums algu, par tādu uzraudzību.

M Maģistre 12.10.2017

Vismaz jautri jums tur iet.Mūsu maximās nekā tāda nav

J Jānis 12.10.2017

Seksuāli apmierināta pārdevēja būs laipnāka pret klientiem!

P Pesemists 12.10.2017

Mūsu laikā cilvēki nezina kur likties no bezdarbības.Raksta dažādas muļķības. Vēmiens nāk .Ja nav ko darīt

R R@ 13.10.2017

Te nav vietā kur risināt savu personīgo dzīvi. Spriežot pēc kartes Dagda ir maza pilsētiņa, kur droši vien viens otru zina, un kā līdz šīm rezēju sūdzību uz šo kundzi, kurai bija romāns ar precēto apsargu, kuram sieva bija stāvoklī, tīri cilvēcīgi, varētu iedomāties ka jūtas tā nabaga sieviete, kurai būdamai stāvoklī vajadzēja pardzīvot tādu situāciju.

P Pesemists 13.10.2017

Kur ta tur bija rakstīts, ka tā sieviete bija stāvoklī? Tur bija teikts, ka bērns piedzimis. Risinot savas problēmas tāda veidā, var vēl dabūt sodu par cieņas aizskaršanu. Un vispār, no labas sievietes vēl ne viens vīrietis nav aizgājis.

R R@ 13.10.2017

Loģiski, ja nesen piedzīma bērns viņa bija stāvoklī:)))
Un ne mums spriest kada tā sieviete ir. Un ja vis rakstītājs atbilst īstenībai, var pateikt vienu kā labas sievietes, nemēklē savu laimi citu cilvēku ģimēnes, mīcoties ar prēcētiem vīriešiem, kuriem ir sievas būdamas stāvoklī:))

P Pesemists 13.10.2017

Ne jau Jums arī spriest kāda ir tā Edīte.Tur nav teikts , kad tas romāns tur sākās, tikai tas, ka nesen piedzimis bērns. Kur vispār ir teikts, ka tā ir taisnība par romānu.

[slēpt]@
Es arī palasīju iepriekšējo sūdzību. Rakstīta tādā pašā stilā. Man godīgi sakot sievu nav žēl,jo:
1. Nav ko klausīties tenkās( man, kad biju stāvoklī arī stāstīja, ka vīram ir romāns ar darba kolēģi, taču es ''labvēļus'' pasūtīju tālāk, un nekļūdījos)
2. Mēs dzīvojam ne PSRS laikos, kad šķiršanā ir nosodama, ja viņiem būtu romāns, viņi varētu šķirties no otrām pusītēm un dzīvot kopā.
3. Kāpēc ja kolēģes(abas sievietes) jautri runās un smiesies, viņiem nekas neko neteiks(piem.ka lesbietes),bet ja kolēģi ir dažāda dzimuma, uzreiz romāns?! Strādāju dažados kolektīvos, tāpēc zinu, ka no malas tas izskatās citādāk nekā kolektīvā. Un dažiem ir grūti saprast , ka arī pretejo dzimumu var uztvert,kā draugu, vai pat kā radinieku.

V Valdis.Miets 13.10.2017

Rītdien braucu uz Dagdu izpuļķēt tās kasieres. Šitādā miestā beidzot kaut kāda darbība, a tantuki jau pukst.

Cien.ko2006!
Ņēmot vēra, ka šai saitē ir cita Jūsu sūdzība uz veikalu nextmom ( https://www.sudzibas.lv/nextmom/sia-nextmom-ltd-nextmom-internetveikals-krapsanasslikts-serviss-c376558#c402946 - pēdējais komentārs), kura specializēja ir grūtnieču un mazu bērnu preces(un sūdzaties par pirkumu marta mēnesī), Jūs laikam esat tā ''nelaimīgā'' sieva(kas bija stāvoklī, bet vēlāk dzemdēja), par kuru tik daudz tiek runāts gan te, gan iepriekšējā sūdzībā?!
Manuprāt, šī sūdzība vairāk apkauno Jūs, nevis pārdevēju, par kuru tika rakstīts. Jo tagad jau nav svarīgi, vai tur bija kādas attiecības vai ne. Jo runas jau būs, Jūs cilvēkiem iedevāt tiesības Jūs aprunāt, pie tam, pēc pieredzes varu teikt, varbūt kāda sieviete jūs i pažēlos,bet vīrieši gan būs jūsu vīra pusē(sieva nevar vīru apmierināt , vot viņš i skatās uz citām). Bet tādiem cilvēkiem , kā es, noteikti gribēsies paskatīties, kā tad izskatās tas apsargs un Jūs. Edīti personīgi nepazīstu(tikai kā pārdevēju, un pāris gadus atpakaļ bieži redzēju, ka viņa veda bērnu uz bērnudārzu), taču ne es ne mans vīrs nevaram pateikt par viņu ne vienu sliktu vārdu. Vienmēr smaidīga, rindas apkalpo ātri.
Tas ,kā te raksta,ka viņu izsauc ar vairākiem zvaniem, tad tāda problēma ir visos veikalos, kādreiz arī pati strādāju par kasieri, tad citreiz pat uz visu zāli vajadzēja bļaut, lai kāds nāk palīgā, jo (daudzos veikalos) kasieriem ir arī savi plaukti, kur jāizliek preces.