www.sudzibas.lv MAXIMA Bērnu/zīdaiņu pārtika

MAXIMA Alūksnē-Pils ielā - Bērnu/zīdaiņu pārtika

Plaukti tukši... Kā zīdaiņu pārtikai akcija, tā plaukti vienmēr tukši... Tikai cenu zīmes stāv... Vai tiešām grūti nodrošināt, lai prece būtu vairumā? Un tā katru reizi... Nu redz, ka cilvēki izpērk, tad pasūtat... Un tas jau neattiecas tikai uz bērnu pārtiku... Bieži vien nākas vilties...

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 12.04.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju un novērojumiem. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš. Diemžēl akcijas precēm nevaram precīzi paredzēt cik daudz tās tiks pirktas, tādēļ citreiz ir situācijas, ka prece beidzas ātrāk nekā plānotā akcija. Tas saistīts ne tikai ar pārdevēja, bet arī ar piegādātāja ierobežotajām iespējam preci piegādāt lielākā daudzumā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 12.04.2021

Labdien!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Khabibs 29.11.2019
Slikts serviss

Maximā pie RJV skraida prusaki

P pretisaule27 08.12.2019
Slikta apkalpošana pie augliem

Ļoti nelaipna apkalpošana pie augļiem, otro dienu pēc kārtas, dartbinieki rupji atbild un jautāju vai nav svaigi mandarīni un rupji norādīja uz pusi kasti kas bija bojāti un ne pievilcīgi.

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

L Lilith 11.11.2020
labs serviss

10.11.2020. Norēķinoties pašapkalpošanās kasē, kad vaidzēja palīdzību. Pārdevējs Valters ļoti apzinīgi palīdzēja man tikt ar visu skaidrībā. Vairāk tādu apzinīgu darbinieku.

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

R Rita Zarecka 14.03.2021
Akcijas nesavadisana

Pērkot preces uz 20 euro ir jābūt cukuram vienam kg cukura pa 1 centu. Bet diezgan rupji pasaka ka tas ir iepērkoties internet veikalā un šī informācija nav viņiem savadita datora

L LaTvIeŠi 16.03.2021
Nesaprotams objekts pārtikā

Pārslās Dino honey pops ir atrodams kautkāds tumši brūns objekts,kurš līdzīgs kautkādai kakai vai saspiestai zemei.