www.sudzibas.lv MAXIMA algas zagšana

Maxima - algas zagšana

Ir tāda laba lieta, ka Maxima pārkāpj darba likumu atvelkot astronomiskas summas no algas, pat nejautājot darbinieka piekrišanu. Vadība apsūdz darbiniekus notikumos, kuros konkrētās personas nav vainojamas. Visādas dīvainas soda naudas nosaka uz vietas kāds ar sliktu garastāvokli. Tā kā esmu upuris arī šim nevēlos vairs klusēt. Ja ir vēl kāds maxima darbinieks, kuru šādi apzog un nevēlas klusēt lūdzu sakiet. Valsts darba inspekcija varētu tad apciemot jamos krāpniekus un kārtīgi izpurināt.

R

T ToRadiators 04.10.2011

Un tagad tu beidzot saprati, kas bja tie budži, kurus aizveda uz Sibīriju?

H hmmmm 05.10.2011

Sveiki! nu es tev varu ieteikt vienu lietu-pirms paraksti savu darba ligumu, diemzeel, ja darba liguma ir irakstiti tadi punkti, ka sodu nauda, u.t.t. diemzel esi bezpeciigs...Lasi ko paraksti..

L lolita 05.10.2011

Par to jau runā sen tā ir normāla parādība prieks Maksimas!6a

R radiators 05.10.2011

neviens jau neparakstītu, ja tur kas tāds būtu ietverts :D un ticiet man, veikalā es nestrādāju.

M maris 06.12.2011

Maximas darba līgumos nekas taads nav minēts, par kaut kādiem mistiskiem atvilkumiem.Toties visi līgumi ir noformēti uz minimālo algu, arī direktoriem, maiņu vadītājiem, vecākajiem kasieriem arī.Tiko priekšniecībai kkas nebūs pa prātam, tā sēdēsi uz minimālo algu.Pati arī pusgadu pasēdēju uz minimālo, jo nemaksāju par cigarešu iztrūkumiem.Atnāca reģionaalaas direktores riikojums, ka cigarešu atlikumiem jābūt pa nullēm.Kad iebildu direktorei, ka nemaksāšu, jo neesmu parakstījusi tādu papīru, ka maksāšu maximas iztrūkumus..., tika piedraudēts arī ar atlaišanu.MISTISKAIS RĪKOJUMS ĀTRI PAZUDA, JO VEELEEJOS TO NOKOPĒT.Direktoriem ir visatļautība, bet pieraadiit jau neko nevar, arī to, ka daži direktori pārskaita naudu uz darbinieku kontiem, algas dienā naudiņa jāatdod direktorei.Esmu gribeejusi par to cīnīties, bet darbinieki jau baidās liecināt, jo baidās no direktores atriebības.Jo iestājoties citā darba vietā, darba devējs mēdz zvanīt uz iepriekšējo darba vietu, un ko tad?Lielvārdes direktore riktīgi rullē šajā jomā.