J Jekaterina 10.12.2008

Tas ir atkarigs no darba stundam un grafika. Ja 2 dienas strada/2 brivs sanak uz rokas apmeram 300 Ls.

L liesma 10.12.2008

un tagad es patiešām nesaprotu, kur palikuši tie bļāvēji, kas saka, ka MAXIMA slikti maksā, ņemot vērā to, ka ik pēc divām dienām divas atkal brīvas... :) Man mēnesī ir 4 brīvas dienas, saņemu gan vairāk..bet tiem, kas pa māju gandrīz pus mēnesi dzīvo vēl kaut ko tur reizēm pļerkšķ !

E elinite 11.12.2008

un vispaar, ja kaadam savs darbs vai alga nepatiik, var iet citur straadaat!nu galiigi nevareetu teikt, ka nevar darbu dabiit!!!

I Ieva 11.12.2008

Neiet jau runa, ka nepatīk darbs vai alga:) Iemācies, papriekš lasīt, un tad te komentē.

N navsvarigi 12.12.2008

Siten izskatas pec ta, ka so varetu uzrakstit kads Maxima darbinieks. Darbinieku ta nav... Nav kas strada, a te kads interesejas, kada ir alga. Te paradas 2/2, un 300 Ls "uz rokam" . Ir jau dzirdets, ka nav tas 2/2 reizem... Slavinoshs raksts veikalam, kuru pec manam domam, jaklape ciet jau labi sen!

Z zajacka 12.12.2008

MAXIMAS ALGA KASIEREM, IR JA STRADA NO RITA 8:00 LIDZ VAKARA 18:00, TIKAI 9 STUNADAS IZNAK, 10 STUNDU NESKAITA, JO BROKASTIS+PUSDIENAS.ja gars menesis alga ir 270, - Ari stradajot 15 dienas menesi tapat. Par stundu 1.35/

N ninjax 12.12.2008

ka var sanakt 270, ja par stundu 1.35?? tur 2.10 par stundu jabut, ja ne vairak. un nekadi nevar but 2/2, drizak 4/2.
tagad tak visur ir 35h nedelja. un ne visi ieintereseti likt stradat virsstundas. labak atver mazak kases.

M Maija 15.12.2008

Ievuci Maxima maksa pec deguniem nevis nostradatam stundam!Taka Tu esi parakstijusi ligumu kura ir noradiita minimala darba samaksa vini var manipulet un izmaksat tev ik menesa algu ka grib.Somenes es tev maksasu 300 ls nakamenes 150ls un Tu tur neko nepadariisi !!!

Z ziftinšh 06.02.2009

maximalie idioti.

E embris 06.02.2009

:):):)...piekriitu Andrim.

L linda 11.05.2009

iesaku centrāltirgus maxima vispar savu degunu nebāzt, jo vaditāja visiem ir pateikusi-kak haču, tak plaču!!!- un ta tas ari notiek, un tas ka atlaiz nepamatoti darbiniekus, iekartojot vietā nekompetentus darbiniekus, kuri ir vaditajas Brigitas vai reg. vaditajas Larisas pazinas, kam vajag darbu. stradaju tur par vecako kasieri un ari es viņai nepatiku, tapec veiksmigi no manis atbrivojas un mana vietā ielika savu paziņu pensionāru, kuram vajadzētu sēdēt mazdarzinā un lokus audzēt, nevis sēdēt maximā, kur neko no saviem pienakumiem nesaprot, jo nav pienacigas izglitibas... kolēgi bija super-izpalidzigi, bet direktore atlavās daudz ko-ari maksat kā vēlas, nobļauties uz darbiniekiem tirdzniecibas zālē, un NEKAD nesveicinājas. esmu ari VDI iesniegumu uzrakstijusi, ar visiem pieradijumiem-ierakstitam sarunam, kur vinja pasaka grandiozos vardus-kak haču, tak plaču!!! nu jauka neizglitota sieviete!!! lai veicās, kad nav kas strada un tikai baida ar atlaišanu

* *** 26.07.2010

Kassir na ruki poluchaet okolo 160 Ls, nikakih 300 i v pomine net

A aija 09.11.2010

Es stradaju Maxima 17dienas menesi No7.00-23.00 un alga uz rokas ir 180ls. sola vel pazeminat